PROMENA analogne u digitalnu klimu E36


Recommended Posts

Pozdrav svima, imam u ponudi digitalnu klimu od modela 96 godiste, sa digitalnom klimom i hteo bih da je stavim kod mene. Moj je 320 1994 godiste, analogna klima. Treba mi neko da mi kaze da li je to izvodljivo ili nije, da li da prepakujemo ciitavu tablu ili samo deo klime?

HVALA unapred!

Link to post
Share on other sites

Pozovi decka, zove se Sasa(0648839029)i reci da sam ti sam ti dao broj. On je u svoj e36, koji nije imao klimu, ugradio digitalnu i sve radi. U prici sa njim mi je objasnio da nije komplikovano. Sve je sam radio.

Link to post
Share on other sites

Hvala drugari, gledam pa javim...elem, oglasicu kasnije tog stranca koga imam, ima drugar, 96 godiste, sa digitalnom klimom i motorom b52...pa cemo videti da li da mu uzimam klimu...citao sam kod wicea i vidim da je uspeo lepo, sa druge strane poneko kaze da se nikada vise ne vrati tabla kako treba i posle ima puckanja i skripanja sto mene uzasno nervira i onda se ne bih ni usudio da radim takve stvari...dajte jos nesto ako mislite da moze pomoci, hvala jos jednom!...PROBAO SAM SAMO DA ZAMENIM PANEL ALI NISU ISTI PRIKLJUCHci, nema instalaciju, moj je sistem sajle a ovo je vec digitalno...

Link to post
Share on other sites

Hvala drugari, gledam pa javim...elem, oglasicu kasnije tog stranca koga imam, ima drugar, 96 godiste, sa digitalnom klimom i motorom b52...pa cemo videti da li da mu uzimam klimu...citao sam kod wicea i vidim da je uspeo lepo, sa druge strane poneko kaze da se nikada vise ne vrati tabla kako treba i posle ima puckanja i skripanja sto mene uzasno nervira i onda se ne bih ni usudio da radim takve stvari...dajte jos nesto ako mislite da moze pomoci, hvala jos jednom!...PROBAO SAM SAMO DA ZAMENIM PANEL ALI NISU ISTI PRIKLJUCHci, nema instalaciju, moj je sistem sajle a ovo je vec digitalno...

Profo, puno srece i samo napred sa lickanjem mezimceta.. :pilot:

Link to post
Share on other sites

moze da se ugradi digitalna

ali je potrebno zameniti i celu kutiju klime

posto analogna ima 3 servomotora a digitalna 5 kom.....skida se cela instrument tabla,i nista ne pucka.....pa nije to jugo,skidao sam ja kod sebe sve,iako su pricali da to nikada nece biti auto i da to nece valjati

Link to post
Share on other sites

Ajde razmislicu da li da se upustamo u taj projekat jer nemam ni svoju garazu, ni nesto preterano vremena, ne placa mi se a i ne mogu da 'majem' drugare...javicu i hvala u svakom slucaju, ovaj link je super

Link to post
Share on other sites

jesam veliki ali jos uvek verujem Deda mraza:)... salim se, 'debelo' se razmisljam da je uradimo ali se plasim ako nesto krene lose pa se oduzi na par dana...tu smo, javim se

Link to post
Share on other sites