e46 320d touring 2002 god !!!!


Recommended Posts

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sto se tice velike navigacije, ako imas sam displey to ti nije dovoljno ima jos gomilu gluposti, ja mislio da ugradim, dobijao za 300 eura displey, al su mi trazili jos 800 eura za ostale gluposti neke module i ugradnju .

Link to post
Share on other sites

Ja stiskam ova dva dugmeta na volanu al nista se ne desava !!!

@Brkabl odustao sam od navigacije imao sam samo monitor i prodao sam ga pre neki dan sad cu da sakupim pare i da kupim dynavin !!

To ti je pametno

Link to post
Share on other sites

nemoj uzimati dynavin samo sa flert kablom, tj gde se panel pomera, jer ce ti crci u maksimalno kraktokm roku, ovo ti pricam iz iskustva.

A majstor mi je objasnio da se to desilo jer su nam katastrofa ulice, a auto spusteno, a jos gume 205/40/r17 i da je to uzrok rikavanja i tih flert kablova a i ovih after market xenona.

PS koja je cijena dynavin za e46?

Link to post
Share on other sites

nemoj uzimati dynavin samo sa flert kablom, tj gde se panel pomera, jer ce ti crci u maksimalno kraktokm roku, ovo ti pricam iz iskustva.

A majstor mi je objasnio da se to desilo jer su nam katastrofa ulice, a auto spusteno, a jos gume 205/40/r17 i da je to uzrok rikavanja i tih flert kablova a i ovih after market xenona.

PS koja je cijena dynavin za e46?

Joj neznam stvarno koja je cana dynavina kod nas nisam se nesto mnogo ni raspitivao !!!

E ljudi kupio sam 15ice celicne felne za mene i pozadi pasuju ali napred ne mogu da ih uguram udaraju u kljesta, e sad jel mogu 15ice i koji ET treba da bude ili mora 16ice !!!

Link to post
Share on other sites

Za donji deo volana me lazu kao ne moze da se zalepi karbon mnogo treba da se savija vremenom ce da se skupi bla bla bla... a stakla su u planu da se zatamne, ali to ce da saceka prolece !!!

Sto se felni tice nisu legle lose samo sto ove prednje treba da idu pozadi, a zadnje napred medjutim to sam probao pre neki dan i auto ne moze da se vozi koliko pozadi zakacinje u rub, tako da cu morati verovatno da zamenim felne za neke 18 ice ili nekako da podignem zadnji kraj !!!!

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Ljudi zamenio sam moje felne i uzeo ove keskin medjutim pozadi mi nenormalno kace u rub i to me izludjuje :angry: :angry: Jel potoji neki nacin da se zadnji kraj podigne malo, a da ne menjam opruge ili je to ne izbezno!!!

DSCN6967.jpg

DSCN6966.jpg

DSCN6965.jpg

Link to post
Share on other sites