e46 320d touring 2002 god !!!!


Recommended Posts

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Strava su ove felne, jedna od lepsih za bmw! A sto se tice toga sto ti kace.. mislim da ces morati da menjas opruge, al ne puno, nek ti bude visina kao napred, bice dosta da guma ne lize(cesto) ! ;)

Link to post
Share on other sites

A gde da nadjem te opruge? koga da pitam? Ne kace mnogo 5mm da su uze samo ne bi kacile ili nekako onaj unutrasnji lim jos da savijem !!!

ili vidi sa nekim limarom da ti obradi to unutra, isece/savije ili sta vec a da pritom ne "dobije" po spoljasnjosti, tj. da ne zasere nesto... i ako to budes radio lepo obradi i zastiti nekim zastitnim slojem, 3m je po meni najbolji za to... ili da ubacis odbojink u oprugu, mozda pomogne... ja sam to pre 12,13 godina koristio za VW Golf GTI , dvojku naravno :) imao sam neke gumene odbojnike koje sam ugurao izmedju rebara od opruge, bas su za to pravljeni bili, jaki su bili i pomogli su malo... ne znam gde to da nadjes pa da probas...

pozdrav.

btw. mnogo mi lepse i kvalitetnije deluje ova felna od one prethodne, ona je klasican kinez, a ja te kineske felne mrzim, jako los kvalitet, krte su, pucaju, nebezbedne, uzas... uzas... al ove mi deluju bas bas dobro kvelitetno i lepse su !

Link to post
Share on other sites

Ma cuo sam i ja za te gume ali ne bih njih da stavljam !!! Videcu da odem kod nekog limara ako moze da mi to odradi kako valjda!!! Pojma nemam sta da radim nisam pametan !!!

I meni se svidja kako su mu legle ove felne !!!

Link to post
Share on other sites

Ma cuo sam i ja za te gume ali ne bih njih da stavljam !!! Videcu da odem kod nekog limara ako moze da mi to odradi kako valjda!!! Pojma nemam sta da radim nisam pametan !!!

I meni se svidja kako su mu legle ove felne !!!

[/quot

Ne seci rubove bezveze auto ti je prelep da bi tako nesto radio. Kupi druge opruge na otpadu nisu skupe, ili cuo sam da ima neka fora sa sabijanjem i rastezanjem opruga pa potrazi po netu ko to radi.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

to sto si zamenio KESKIN , za ove je greska svih nas .... nismo ti objasnili kakve felne imas , pa si ih se "lako" resio ... izgleda ono ... da komsiji crkne krava ...ipak , naj vaznije je da se tebi dopadaju ! :)

Link to post
Share on other sites