Medalja,pehar i neko priznanje


Recommended Posts

E ovako,evo upravo ja i motorsport malo caskamo i dolazimo do zakljucka da je BMW Scaner na forumu od 0-24h...jos se nijednom nije desilo da smo se ulogovali a da on nije bio na forumu...te smatramo da mu se treba uruciti medalja,pehar ili neko medjunarodno priznanje... :) stvarno svaka mu cast,ne skida se sa foruma :lol: :D :) :lol:

Link to post
Share on other sites

hehe bola to ti se cini posto pada kisa pa neradim onda mi nepreostaje nista vec na netu visiti a posto mi je www.bmwclubserbia.com pocetna stranica cim upalim net ona se pali :) a mozda se logiramo u isto vrijeme ko zna hehe

u svakom slucaju hvala :lol:

Link to post
Share on other sites

bola kazu da je za sklapanje nekog dobrog auta potrebno truda i odricanja e pa aj se odrekao izlazaka u ovoj godini jedini trosak mi je sa curom nekad :) a ostalo je 17 eura mjesecno interneta a sve ide u kasicu prasicu a kad je razbijem sve ide pod haubu :lol: na proljece zelim da objasnim ovim majmunima iz svog kluba kako i kockica moze da pojede klasu 14

Link to post
Share on other sites

hahahahahahahahahahahahahahahahaaaaaa..... ovo je KINOOOO.... zamolio bi Draganceta kao predsjednika kluba da ozbiljno razmisli o ovom predlogu.... :lol: :lol: :lol: :lol: BMW Scaner je vise na forumu nego svi mi zajedno, te je pored medalje, pehara i priznanja zasluzio i jedno 7-dnevno putovanje u Dubai, ali pod uslovom da mu kupimo jedan lap top koji ce tamo nosit i citavo vrijeme da bude na forum.... :) :pilot: :pilot:

ps. kakve veze ovaj zadnji post ima sa ovom temom, tj. sa medaljama i peharima???? hahahahaaa ti si kralj najveci, ja i BMW E36 POWER te obozavamo..... :) :lol: :lol: :D

Link to post
Share on other sites

ljudi hvala moj doboki naklon za obojicu :lol:

a zadnji post je ugrubo objasnjenje zasto sam stalno na internetu :lol:

p.s.sta se tice tog dubaia vise bi volio te pare pod haubu nagurati :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

tu sam ljudi vec sam na jednom postu naveo da se islo malo zaradjivati

tocnije u dubrovniku sam radio 2 tjedna vratio se danas oko podne

ovim putem zelim se zahvaliti BMW e36 POWER na sms pitanju DJE SAM JESAM ZIV??

prijatelju ziv i zdrav a dokad cu samo Bog zna :)

bio sam van svoje mobilne mreze pa nisam mogao odgovoriti na SMS

Link to post
Share on other sites

prijatelju radio sam od 6 ujutro do 10 navecer nisam imao vremena ni jesti kako treba

ali doc ce se i u CG neka samo malo zagrije da se moze malo noge plaknuti u moru :)

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...