kljucevi


Recommended Posts

Cao svima, imam jedan problem sa autom, tj sa kljucem. kljuc je kod i sve pali bez problema jedino sto nece da mi otkljucava i zakljucava auto preko daljinca koji je na kljucu... Da li postoji nesto da se uradi a da se ne kupuje nov kljuc iz nemacka malo mi je "slan"... vozim bmw 316 2001. godiste... ako neko zna sta moze da se uradi neka pomaze....

Link to post
Share on other sites

Posto imam dva kljuca, jedan sam razvalio da bih zamenio bateriju. Kljuc je utopljen, napred je kljuc, a pozadi daljinski, ne rasklapa se, otvori sam ga zamenio i opet nista... Ovaj drugi je neotvoren a i ne smem jer mi je jos on ostao mogu i drugi da koristim ali moram da ga zalepim.... poslacu sliku kljuca

Link to post
Share on other sites

Imam i ja problem sa ovakvim kljucem, ne radi daljinski! Hoce da otkljuca i zakljuca, ali kad sam uz sam auto i to ne uvek! Probao sam da ga koristim duze vreme(da bi se u voznji napunio), ali nije dalo rezultata! Sreca da mi drugi kljuc radi normalno! Ima li neko ideju kako da se ozivi ovaj kljuc?

Link to post
Share on other sites

Procitajte koje su ljudi imali probleme malo po forumu, pre postavljanja pitanja. Ja sam imao takav problem

Evo link sa resenjem. PS. Javi sta si uradio

http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php?showtopic=18006

Link to post
Share on other sites

Procitajte koje su ljudi imali probleme malo po forumu, pre postavljanja pitanja. Ja sam imao takav problem

Evo link sa resenjem. PS. Javi sta si uradio

http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php?showtopic=18006

Procitao sam druze ja sve teme koje se ticu kljuceva, ali nisam nasao resenje za ovo sto mene muci! Moj kljuc nije raskodiran, moze se sa njime i otkljucati i upaliti auto, ali je baterija toliko slaba da na daljinski samo skroz blizu hoce da otkljuca i zakljuca, a i to ponekad nece! Probao sam i to da stoji dugo(celu noc) u bravi nebi li se dopunila, ali jok! Verovatno bi trebalo da se zameni baterija, ali neznam kako kad je kljuc nekako uliven, ne vidim nigde gde bi se mogao otvoriti!

Link to post
Share on other sites

Neki su otvarali kljuc i menjali bateriju. Ono sto znam je da kad se jednom otvori nikada vise ne moze da se zatvori da bude kao sto je bilo + sto postoji mogucnost da se shebe antena za punjenje pa cak i chip. E sad, tebi mozda nije problem u kljucu, mozda je centrala u maleru ili prijemnik. Da si napisao u profilu odlakle si mozda bi i mogo da teposavetujem gde da odes i sta da radis. U krajnjem slucaju, ako si iz BGD ili te put nanese u BGD mozes doci kod mene u radnju da proverimo da li daljinac u kljucu funkcionise.

Link to post
Share on other sites

Iz krusevca sam, ali studiram u Beogradu pa ako bi mogao da mi posaljes adresu navraticu prvom prilikom kad budem tu autom. Inace kljuc koji sam razvalio ne moze da se sastavi provereno ne pokusavajte, ja sam sebi dozvolio taj luksuz jer imam dva pa sam ga razvalio... Ako moze adresa i dolazim sigurno. jer njemu centralno na dugme u autu radi i preko brave jedini problem je to sto nece preko daljinskog nista...

Link to post
Share on other sites