Nokia E7 ili?


Recommended Posts

Filipe samo Blackberry 9500 storm ili 9700 Bold sa querty tastaturom eventualno HTC HD2 (nokia i golf2 ,3 to samo vazi u seoskim krugovima)bez uvrede juce mi je covek popovao o nokiji 6500 i golfu 2 diesel nazvao moj bb 8900 curve sranjem :blink: hahahah

ali Blackberry je VRHUNSKI telefon! Ja imam BB 8900 Curve prezadovoljan sam vec 2,5 godina kod mene....bez ikakvih problema...a od nokije danas nisam video veceg krsa mislim da je hauwei u nekim segmentima bolji...toliko od mene...

Link to post
Share on other sites

Ja sam jurio da kupim iskljucivo qwerty i to c3. Svi su govorili da je krs i onda slucajno nadjem BlackBerry Curve 8520 za iste pare sa svom opremom i jos radi na svim mrezama. Solidna kamera, WiFi i jos ponesto. Bolje i to nego C3.

Snalazim se nekako :)

Link to post
Share on other sites

Ja imam nokiu N900 i ne bih reko da je sranje..Sve zavisi i za sta ces ga najvise koristiti..E7 ima drugar,hvali ga i zadovoljan je jako..

Link to post
Share on other sites

Imam ja E7 i mogu ti reci da je odlican. Ima super kameru (8mp), dobru rezoluciju ekrana, dosta memorije, ima symbian 3-jku najnoviju, ali je skoro izasao jos jedan operativni sistem koji moze da se instalira. Jedina mana mu je sto je ogroman! Nadam se da sam ti pomogao! :D

Link to post
Share on other sites

Ko kaze da BlackBeryy nema na nasim mrezama sve opcje nije tacno ako se pretplatite na Blackberry uslugu kod opretatera ali lopovi hoce preo 1000 din mesecno imas sve i sve radi ....posle blekberija ja ne znam sta bih uzeo sem blackberry...iskreno 8900 koji trenutno imam je prerfektan telefon...9500 storm ima moj brat isto radi perfektno..ko zeli malo da se igra uzme bilo sta drugo ko zeli spravu za ozbiljne uzme bb. :dance3: :rolleyes:

Link to post
Share on other sites