problem sa maglenkama na e46


Recommended Posts

desava mi se da nekad rade a nekad ne

kad ih ukljucim, rade neko vreme pa prestanu, onda opet prodje neko vreme ukljuce se, pri tom je u kabini stalno ukljucen prekidac i sijalica na tabli je ok

nekada se desi da pri samom ukljucivanju ne pocnu da rade, pa onda pocnu kasnije

znaci nema pravila, izgleda da rade kad one hoce

gde da trazim problem?????????

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

jos uvek nisam resio problem, stavljao drugi relej, onaj glavni modul ili kako se vec zove sto je pored releja, stavljao ovaj deo gde je prekidac za svetla i maglenke, i problem je i dalje tu

kad hoce rade, kad nece nece

Link to post
Share on other sites

Dovedi drugu instalaciju i relej i vezi na taj isti prekidac.I resio si muku,ovako moze svasta da bude,od nekog smrdljivog kontakta negde u sasiji do hladnog lema u tabli ili modulu itd.

Link to post
Share on other sites

Izvinjavam se sad sam konsultovao pametnijeg od sebe BMW-WDS. Tvoj auto ima light control module. Svodi se na isto i na istom je mestu, u njemu su komandni releji koji su vezani na radni relej od koga ide napajanje ka maglenkama. Ja ti dadoh ideju a ti je razradi. :prankster2:

Link to post
Share on other sites

da li je moguce da je neki kontakt na samim maglenkama los ili korodirao, vidim npr da mi je onaj srebrni deo u maglenkama na par mesta korodirao..........jel moguce da tako nesto zeza???

Link to post
Share on other sites

Ako si menjao Light control modul, onda se prekid javlja u samoj instaliaciji ili u maglenkama. Trece nema sta da bude.

P.S. Nisam ti se javljao bio sam u romingu. Pozovi me da vidimo sta ti treba.

Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...

resen problem sa maglenkama, doduse jos pre par meseci ali sam cekao da vidim da li ce opet zezati,

problem je bio u masi koja se nalazi na levoj strani ispod volana, pa ako nekome treba eto gde moze da trazi problem

Link to post
Share on other sites