E39 540 M/// INDIVIDUAL :)


Recommended Posts

Dakle kupio sam ovaj autic Auto je rajden po narudzbini i ima oznaku Individual sa fabrichkim 18icama i ostalim pratecim delovima i Razlikuje se od M_paketa kao shto je M aerodynamics koji ima kod tablice prednjeg branika plastichnu liniju i chipovan je :preved:

20110806140934.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

20110815140927.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

20110815133352.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

20110815141023.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

20110815141009.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

20110815141036.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

20110815141115.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

20110815135728.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

20110815135753.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

20110815135536.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Link to post
Share on other sites
  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Opa Urke!

Šta bi sa prošlim e39?

otishao i stigao ovaj :) a uzeo sam i neki 540 :) al njega cu drugi put da okachim sad nemam vr.

:e30:

Link to post
Share on other sites

E nemogu da verujem usta se ovaj forum pretvorio, nemoze covek da predstavi auto a da se ne jave neki pametnjakovici, iako je ceo auto do jaja i svi bi pozeleli da ga imate. Nadje se neko pametan da kaze 'za moj ukus koza nevalja" 'volan ti je izlizan" 'sedista su ti usrana" itd ... Mislim ono dokle vise?

Link to post
Share on other sites

E nemogu da verujem usta se ovaj forum pretvorio, nemoze covek da predstavi auto a da se ne jave neki pametnjakovici, iako je ceo auto do jaja i svi bi pozeleli da ga imate. Nadje se neko pametan da kaze 'za moj ukus koza nevalja" 'volan ti je izlizan" 'sedista su ti usrana" itd ... Mislim ono dokle vise?

Nasao sam se prozvan ovde !!! Napisao sam da je auto LEP ako si procitao i isto tako sam napisao da za moj ukus koza mi se ne svidja, a o ukusima ne treba raspravljati tako da... !!! A sto se tice auta nemam reci stvarno je extra i normalno da bi svako voleo da ima ovakvu makinu !!!!

Link to post
Share on other sites

E nemogu da verujem usta se ovaj forum pretvorio, nemoze covek da predstavi auto a da se ne jave neki pametnjakovici, iako je ceo auto do jaja i svi bi pozeleli da ga imate. Nadje se neko pametan da kaze 'za moj ukus koza nevalja" 'volan ti je izlizan" 'sedista su ti usrana" itd ... Mislim ono dokle vise?

sto si se ti bas nasao uvredjen??svako ima svoje misljenje...nekima se dopada zuta koza(meni ne)a auto ovako extra izgleda...ima raznih ljudi,nekome se dopada jedno,drugima drugo,a trecima nesto sasvim drugo...

Link to post
Share on other sites

covek izgubi volju posle komentara ovakvih...da li je ovde bio jedan auto bez kritika? da li je prosao da se neko nije isk..ao nesto da ne valja,skini,bode oci,buvljak,kinezi...itd...gde bi ljudima bio kraj kad bi sredjivali auto tako da se svima svidja,da sredi sve sto neko kritikuje -.-

nek kaze ''to i to se meni ne svidja,ja to ne bih tako..ali to je tvoj ukus'' a ne skini to ( kao da pravi auto za nekog drugog a ne za sebe)

Link to post
Share on other sites

Nema sta da izgubi volju, to je normalno sve, svako ima svoj ukus i svoje misljenje. Takvi komentari su za ocekivati i treba da ih ima. Ako vlasniku smetaju komentari, valjda ne bi ni postavljao te slike :)

Eto meni se svidja enterijer :)

Link to post
Share on other sites

Kaki je to camac?

Otpadaju kvake...

Otpadaju i retrovizori.... Ispao motor....

I bla bla bla bla(Hater) :D

Salim se..... :D

Lepsi je uzivo 100 puta!

Super auto i nista mu ne fali!

Svaka cas' tebra! :)

Link to post
Share on other sites