Recommended Posts

Ime mi je Dario i zivim u Zagrebu,registrirao sam se da Vas bimmere zamolim za jednu uslugu.

Naime danas 31.10. mi je u Beogradu ukraden 525d karavan zlatne boje-vrlo rijetka boja.U hrvatskoj je samo moj takve boje.Godište je 2004 i linija e61.

Ima stakleni krov i nema ni xenon ni kožu. Moze li mi neko javiti ako ga slučajno negdje ugleda? može mailom a može i na mob 00 385 99 678 5786. Bit cu vam zahvalan i ako ne smeta da ostanem na Vašem forumu kao član.

Veliki pozdrav svim BMWEISTIMA.

Link to post
Share on other sites

Na pragu je bila zaljeplena moja reklama i broj moba .mozda nazove,a onda ce dobit...pare.taman.hehe.ma dat cu mu samo da ga vrati.imam ja jos jednog bmweica ali taj je bio pravi kad negdje krenem na put.ma najjaci si na putu.:-)

Link to post
Share on other sites

Na slici belog bmw-a je reklama interpono.hr. Kad se ode na adresu lako se zakljucuje da je covek vlasnik (po broju telefona)istog a auto deo voznog parka istog. Vozilo je osigurano kasko i od kradje. Ostalo zakljucite sami...

Link to post
Share on other sites

Jeste,vlasnici smo veceg voznog parka ali dajte ljudi nemojte biti smjesni da pomisljate da sam sam sebi ukro svoj auto...to su nasa 2 auta i zaista mi ta petica nestala juce u beogradu.molim vas da takve pomisli ostavite sa strane jer nema od tog nista.

Link to post
Share on other sites

Drugar mislim da ti nije mesto ovde....

Vlasnik si renta-cara, imas u ponudi ovakav auto a nisi mu ugradio GPS uredjaj.... Nemoj vredjati inteligenciju drugih na ovom forumu...

Znas ti u svakom trenutku gde se taj auto nalazi, i kojom brzinom se krece...

Link to post
Share on other sites

Mislim da nije fer da me osudjujete.Ali hvala svejedno.htio sam pitati pomoc da mi mozda netko pomogne a ispalo da sam lopov. Svi imaju pravo na svoje misljenje.kod mene ste dobrodosli a ja cu se odjaviti.pozdrav.p.s.gps nisam imao u autu.

Link to post
Share on other sites

Opusteno, nema potrebe da se "odjavljujes" :)

Covek je u topiku trazio pomoc, a kojekakvi komentari koji tome ne sluze stvarno ne bi trebali da imaju mesto ovde

Niti je ko pitao, niti trazio necije takvo misljenje, sledeci put ga zadrzite za sebe

Link to post
Share on other sites

Samo sam bmw fan i imali smo svoj klub bmw dubrava,medjusobno smo pomagali a ne osudjivali pa sam se zato javio na vas forum.razumijem da svi imaju svoje misljenje,ali zaista nije ok osudjivati bilo koga.usput ima li iko problem sa bobinama na e90?stalno mi crkavaju...

Link to post
Share on other sites

UPOZORENJE SVIM FORUMASIMA

Ako mozete pomognite coveku, a ako ne, nema neumesnih postova.To da li je auto imao GPS i da li je on sam sebi ukrao, vise necu da vidim da je neko napisao. MOD & ADMIN team.

Link to post
Share on other sites

OK mozda jeste ishitrena reakcija,izvinjavam se ako sam nekoga uvredio ali mi je bilo prosto nezamislivo da renta car nama GPS u takvom vozilu... Znam vlasnike bar 4 takve firme u beogradu koji u svim vozilima imaju GPS i bio sam u prilici da vidim na monitoru u kancelariji gde se koji auto nalazi. Cak je bilo i situacija da smo isli po auto koji nije vracen nekoliko dana nakon isteka roka i nasli ga u nekoj zabiti na Zlatiboru.....

Kada sam malo bolje razmislio nisam se setio ni jednog razloga zasto bi neko na forumu pisao o tome i koja je svrha takve price...

Nema potrebe da se odjavljujes, prihvati izvinjenje.

Iz ovoga treba izvuci pouku,ako nista drugo vec danas cu se raspitati koliko kosta jedan uredjaj za pracenje sa instaliranim softverom na racunaru.

Link to post
Share on other sites

takvi nespecificni automobili uzeti u srbiji idu na kosovo ili albaniju ali vecinom na kosovo,desava se da im tamo ne menjaju ni brojeve ni boju,u svakom slucaju potrudi se da nadjes nekog sa kosova ko ima veze u eulexu,u sledecih mesec,dva ce sigurno dobiti njihove tablice...pozdrav..

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...