Recommended Posts

Posle raznih kola kupio sam i svoj prvi "modni detalj na tockovima", svoj prvi BMW... E36 325i Cabrio 95god. Od opreme ima sve(neznam sve ni da nabrojim) + HID Xenon.

Nekoliko losih slika, uskoro ce biti boljih.

slika023w.jpg

slika022.jpg

slika020w.jpg

slika021.jpg

slika013p.jpg

slika014f.jpg

photo555.jpg

photo557f.jpg

slika028i.jpg

slika030sv.jpg

Eto tako :dance3:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

odlican ti je auto,motor 2.5 odlican i koza je ekstra boja .crno cvena kominacija je najsavrsenija kombinacija tako ne diraj nista bar sto se mog ukusa tice. cista 5

Link to post
Share on other sites

Prodavao se jedan stranac sa bez kozom, nema bolje kombinacije od crnog auta i bez koze (ili boje konjaka jos bolje).

Za duze puteve sa spustenim krovom mrezica je revolucija... No ti si na moru, sunce pici, kapiram da ti u 90% slucajeva ne bi ni trebala :)

Daj bolje slikeeeeeeeeeeee! :preved:

Link to post
Share on other sites

Ma dje druze taj se sprda s nekim, ja sam ovaj auto uzeo za 2500Eura, do duse preko toga plus prevod i registracija sto je jos 650eura i mozda mu stavim sekvent plin, kad se ljeto primakne. Za stranca nebi dao preko 1000 i to ako je u dobrom stanju, jer sam imao za 1000 na domacim u "malo" losijem stanju 320i 97god.

Link to post
Share on other sites

Hvala

Mislim da samo u CG mozes da uzmes takav auto za tu cifru, smeh stvarno! Da vidis kakvi se kod nas lesevi vrte po oglasima za oko 4-5 soma, place mi se kad vidim...

Mogu oni da se vrte kolko hoces... I samo ce da se vrte :huh:

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

img5707h.jpg

Prvo odlican auto.

Crni kabrio pa jos zivis na primorju. Ma milina.

Slika odlicna, koliko vidim relacija Sutomore-Bar pre Crvene plaze. Ovo zuto drvece nije zuto zbog jeseni vec zbog pozara ;) .

Pozdrav od povremenog Ratacanina :D (Naselje Ratac).

Link to post
Share on other sites

Slika odlicna, koliko vidim relacija Sutomore-Bar pre Crvene plaze.

Da to je ta relacija, inace moja relacija koju sam zanao da prodjem i po 5-6puta puni gas tamo ovamo, onog iz prvog posta sa prve slike desno sam prevrnuo skoro kod mosta u Brca :( A ova krivina je na ovim prostorima poznata ko "S" ili "Osmica" mnogo brza i mnogo zeznuta da ne detaljisem... Pa kad naidjes javi se ja zivim u Susnju.

Link to post
Share on other sites