Nema struje sa bobine do kape???


Recommended Posts

Kod druga na bmw 520i89 god. sve radilo normalno radio auto ugasio ga i sad nikako nece da upali zezali smo se par sati ali nemozemo naci kvar naime bobina dobija struju 12v. ali ne baca varnicu,stavljali smo i moju bobinu sa mog m40 motora i nista nema varnice sa nje ni za leka na kapu.Menjali kabal srednji i isto nista imali ko ideju sta moze biti jos?osiguraci i relei pregledani ispitani i ispravni ako nista sutra ga slepam kod majstora ali ko zna kada ce imati slobodan termin da ga primi zato ako ko ima iskustvo sa oviakvim kvarom neka pise svaka pomoc dobro dosla.Pozz.

Link to post
Share on other sites

Hvala svima na odgovorima evo da zavrsim pricu sa ovom peticom,jedva sam ga sa mojom 318i m40 odslepao jedno 15 kilometara do majstora koji je kvar otklonio za manje od pet minuta....da ne poverujes raskaciomu se nekakav dvozilni dzek na motoru ali skroz zavucen ispod magistrale sa diznama i kada ga je covek ponovo spojio bembara je upalila na gas iz prve ha ha ha a mi se ubili cak smo sumnjali i na komp kad ono banalna stvar....jos jednom hvala svima i pozzzz.

Link to post
Share on other sites