Recommended Posts

Zanima me koje su velicine zvucnici koji stoje skroz dole kod nogu,takodje i koje je velicine onaj zvucnik sto stoji u tapaciru od prednjih vrata i kako ga zameniti? :blink:

Link to post
Share on other sites

E pa super,ovi prednji su kao kod kocke,nije mi tesko nego da znam da odvojim popodne da to sve lepo skinem zamenim,jos neke sitnice sredim,nego koja je velicina ovih zvucnika u tapaciru(posto su mi svi produvali,pa hocu to da zamenim)?

Link to post
Share on other sites

E ljudi hteo sam da pitam, koliko je zeznuto da se provuku kablovi do gepeka za pojacalo? Ali da se kablovi srede da se ne vide? Postavljao bih neko pojacalo i vufer, ali hocu da to lici na nesto ,al plasim se da ne sjebem nesto pa da upropastim stvar.

Link to post
Share on other sites

To su visokotonci, uzmes one od 500din najjeftinije i radice posao. Al moraju da imaju kondezator, to bi trebalo da znas

Hoce li ovi da vrse posao,posto su mi ostali od proslog auta pa da ih iskoristim,brate aj mi objasni to oko kondenzatora?

Link to post
Share on other sites

Prosto ti je brate,kada skines tapacire da izvadis stare zvucnike videces da na njima ima mali kondezator on ti sluzi da na zvucnik dolazi samo signal za visoke tonove jer su ti u vratima vcisokotonci.

Ili prebacis sa starih na nove ili novi vec imaju jer su takodje visokotonci.

Link to post
Share on other sites

Ajde videcu kad budem skidao,slabo se razumem u ozvucenja pa zato pitam,na novim imam vec neke male kutije verovatno je to to,kod mene je ovaj najprostiji sistem.

http://bmwfans.info/parts/catalog/E36/Sedan/Europe/318i-M43/LHD/M/1994/browse/audio_navigation_electronic_systems/single_components_stereo_system/

Link to post
Share on other sites

Prosto ti je brate,kada skines tapacire da izvadis stare zvucnike videces da na njima ima mali kondezator on ti sluzi da na zvucnik dolazi samo signal za visoke tonove jer su ti u vratima vcisokotonci.

Ili prebacis sa starih na nove ili novi vec imaju jer su takodje visokotonci.

Skines lajsnu kod vrata dole pored sedista i provuces kod tapacirunga. zar ti nije akumulator nazad?

Link to post
Share on other sites

nema veze opet mora cinceve da sprovede i da povuce + koji ce paliti pojacalo.

to nije tezak posao, lagano, najbolje bi bilo da skines prednje sediste i konzolju izmedju prednja dva sedista i urqadice se da se nista ne primeti, samo je bitna volja i strpljenje ;)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...