Problem sa Maglenkama,Senzorom Za Temperaturu,i Podizacima


Recommended Posts

PozZ imam par problemcica,nadam se da cete mi pomoci :)

1. Maglenke. Problem je sto je neko presekao zice,i sto ne znam odakle ide dovod kablova za njih,da li ide iz snopa kuda ide i za svetla,posto tu imam dva dzeka koja nisu utaknuta nigde?!

2. Senzor za temperaturu.On postoji,i nasao sam ga u braniku,ali nigde nema zica koje treba da udju u njega,pa me interesuje odakle idu,i kako najlakse da ih nadjem??

3. El. Podizaci. Od nedavno mi se desava da kada upalim auto par min rade el.podizaci,i onda se ugase i to je to,tako se desava dok je auto upaljen,i dok auto stoji u mestu na kontaktu,obicno prodje 2-3 min dok se ne ugase! Naravno,cim skinem sa kontakta,i ponovo vratim oni opet prorade!

U pitanju je E32 730i 1989god

Unapred hvala.:)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

1.Maglenke) Sa njima sam resio problem tako sto sam nasao izgorele zice,nasao 2 parceta isekao sto je nagorelo,nastavio izolirao,i sve radi!

2.Senzor) Dzek od senzora sam nasao ispod posude za vodu,nije lepo hteo da se drzi na senzoru pa sam ga malo priicvrstio!

3.Podizaci) Resio tako sto dok je auto bio na kontaktu skinuo klemu od akumulatora (+) i ponovo vratio,i sada rade savrseno!

Nije mi tesko da objasnim,iako nisam majstor,nadam se da ce ovo pomoci nekom ko bude imao isti ili slican problem!

PoZdrav... :)

Link to post
Share on other sites