Legenda :)))


Recommended Posts

Danas svratih do mog prijatelja Pošta, koji ima radionicu dje radi reglažu kao i sve druge stvari oko trapova... a inače je do prije godinu dana vozio trke... u garaži mu je POMET, imao neku peć ali to nije ništa valjalo... i evo šta je napravio:

photo0151v.jpg

Legenda :)...spojio 2-je felne od kamiona... nevjerovatno kako grije :)... mora' sam ovo s vama podijelit' :)

Link to post
Share on other sites

Ja imam Spojene tri felne a ukrug bakarne cevi igreje mi radionicu nenormalno dobro kad je mnogo hladno. A za ovakve dane koristim isto tri kamionske felnee ali bez bakarnih cevi i radijatora. Mozess raditi u majici koristin ih zaddnjih 10 godina

Link to post
Share on other sites

Danas svratih do mog prijatelja Pošta, koji ima radionicu dje radi reglažu kao i sve druge stvari oko trapova... a inače je do prije godinu dana vozio trke... u garaži mu je POMET, imao neku peć ali to nije ništa valjalo... i evo šta je napravio:

photo0151v.jpg

Legenda :)...spojio 2-je felne od kamiona... nevjerovatno kako grije :)... mora' sam ovo s vama podijelit' :)

kakva garaza...kao da se bin laden krio u njoj.. :lol: krevet sluzi kad majstor precera sa radom ...:lol:

Link to post
Share on other sites

mojne da se vredjas, to je samo poslovica.. ;)

ma bre...nisam se nasao uvredjenim , ali ne vidim smisao ... jer neko ko nije video grad , znaci da je ziveo (zivi) na selu - gde to i nije tako "cudna pojava" ... misli se na furunu-vurunu ! prim.prev ! ;) (p.s - bolje prvi u selu nego poslednji u gradu - nema ljutis)

Link to post
Share on other sites