Recommended Posts

Ugradio sam danas Xenone,i radili su ok jedno 20-ak min.auto na leru. I ja krenem posle nekih po sata kad ono dim ispod poklopca ispod volana.Kad ono istopile se dve tri žice kod džeka koji ide iz kutije sa osiguračima.Možda je trebalo staviti jače releje nemam pojma....moraće kod električara.Da li neko zna šta je uzrok ovom problemu?Hvala

Link to post
Share on other sites

ne bi trebalo da ima veze sa xenonima, manje struje trose od obicnih sijalica

mozda je samo slucajnost.odvezi ti to kod elektricara,a za nocas za svaki slucaj otkaci klemu sa akumulatora

Link to post
Share on other sites

Skinuo sam klemu odma,moguće je daje negde bilo oštećenih žica pa su se prespojile i boom....kolko ja znam u balastima je neka velika voltaza (oko 23000v)da nije ipak do njih?ja se sve bojim da su oni u pitanju....

Link to post
Share on other sites

Probaj ponovo, pazljivo, da upalis svetla. Ako pocnu da se greju zice odmah iskljuci. Probaj onda jedan pa drugi balast da iskljucis. Ako je greska u balastu tako ces videti. Ajde pa javi. pozz

ps nisam pre pisao jer nisam mogao celo poslepodne pristupiti forumu.

Link to post
Share on other sites

Jbg...bio malopre električar samo da vidi o čemu se radi,pa ćemo sutra da radimo.Kaže da ne veruje da je zbog Xenona,već je negde verovatno bila oštećena neka žica i spojila se s nekom drugom i prassss :) ...Pozzz

Link to post
Share on other sites

Rešen problem juče sa instalacijom,neko je petljao pre oko struje pa mu je sad došlo glave :( (čini mi se da mi majstor reče da su se spojile pozicija i plus od oborenog svetla) ali hvala bogu i to je rešeno. :lol: :dance3:

Link to post
Share on other sites