X5 e53 restyile 3.0d M-paket


Recommended Posts

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

'ajd da vidimo i to cudo, da ne bude samo prazno pisanje po forumu.

ma bre druze reako sam ti sto se mene i mog automobila tice kad god hoces. danas, sutra...

nema potrebe da prozivas. pozdrav

Link to post
Share on other sites

au bre al' ste teski ljudi, nisam sarkastican i nikoga ne prozivam, ne mora sad po zimi, moze i na prolece, napravite neko okupljanje i rado cu doci.

Na momenat sam pomislio da si bio ozbiljan, al' sa ovim "napravite neko okupljanje i rado cu doci." si se razotkrio!

Link to post
Share on other sites

Kao apoteka :preved:

Da li ti pravi problem auto ako ovaj blanket za pojas ostane preko noći? E70 izgleda pravi problem, jednom sam tako ostavio pojas i sutradan je prijavio povećanu potrošnju struje, tipa više struje je potrošeno nego što bi trebalo. Sledeće noći, kada je blanko pojas bio izvađen, auto nije prijavio problem. Takođe mi se čini da zbog iste stvari pizdi i alarm :blink:

Link to post
Share on other sites

Hvala PEROX :)

Nisam imao problem a stalno mi stoji. Skinem ga samo kada vozim otvoren put jer se tada naravno vezujem...ali nismo uspeli da ga ugasimo preko dijagnostike. Nema šanse. Inače, definitivno od sada samo X5 kao glavno vozilo i ako finansije dozvoljavaju kao trenutno, neki sportski za uživanje u zapaljenom asfaltu :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Evo malo slika sa letnjim setom felni... U pitanju su 19"

Pozadi 285, napred 255... Ostao je definitivno prilično udoban ali je mnogo upravljiviji i mami na brzu vožnju :)

imagepdd.jpg

imagefsu.jpg

imagexll.jpg

imagefsi.jpg

Na ovoj slici fali beli 330xi i sva tri bi bila na okupu ali je ostao u garaži :)

Ovih dana ću da slikam i celu družinu :)

imagediq.jpg

Link to post
Share on other sites

taj taj :D

Vrlo rado... Sada imam profesionalnu preokupaciju pa mi trenutno automobili nisu prioritet ali M3 vrlo rado želim da posedujem i to baš E46... Biće uskoro nadam se ;)

Link to post
Share on other sites