X5 e53 restyile 3.0d M-paket


Recommended Posts

Napokon stigao još jedan član porodice :D

za sada prezadovoljan sa mašinom. U pitanju je X5, 2004 godište, restyle, M-paket u full opremi. Tiptronik sa 6 brzina, elektro podesiva sedišta, navigacija, koža, dvozonska klima, grejači sedišta, parking senzori napred i pozadi, xenoni, telefon, tempomat, šiber... Fabrički ima 218ks, poseduje powerbox i ide fantastično. Ono što mi je najbitnije, u kabini ima zvuk benzinca :D

1322307525575.jpg

Toliko za sada a kasnije kačim više potki ;)

Edited by Ljilja
Link to post
Share on other sites
  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Daj d'idem i ja u muzicare :D

Samo nad*kan tocak recimo ovaj sto se prodaje sa X6 u oglasima i to je to, dalje nema :)

Na prodaju ista ova felna u istoj boji,ne ogrebana.

Felne se prodaju bez guma i cena za sve 4 je 800e.

BMW-215-GM.jpg

Link to post
Share on other sites

izgleda lepo i enterijer je super,ali moram biti iskren za mene je ta x5-ca jedan od ruznijih bmw-a kao da vozim autobus i to zglobni a takav je i u voznji,ali posto si ti iz bgd ,centar,onda to i nije tako bitno.

Link to post
Share on other sites

izgleda lepo i enterijer je super,ali moram biti iskren za mene je ta x5-ca jedan od ruznijih bmw-a kao da vozim autobus i to zglobni a takav je i u voznji,ali posto si ti iz bgd ,centar,onda to i nije tako bitno.

Meni je lično jako lep džip a što se tiče tripa autobusa, slažem se ali u odnosu na Q7, ML i slično je više nego sportski auto... On ima fazon Porche Cayenne-a i Infinity-ja... Ja bih najradije vozio u toj klasi X6 ali budimo realni :)

Ali takođe, pitanje je da li bih ga kupio da mi je jedini auto (možda će mi se mšljenje promeniti za neko vreme) a u oboj varijanti imam 330xi koji mi rešava pitanje divljanja :)

P.S. Hvala ljudi :D

Link to post
Share on other sites

20 inča na našim divnim putevima, a u kombinaciji sa RFT gumama i sportskim vešanjem povoljno utiče na ispadanje zuba ili razbijanje kamena u bubregu :dance3:

Kada sam stavio zimski komplet 19" sa običnim gumama 255/50 laknulo mi je :rolleyes:

Link to post
Share on other sites

Auto je ekstra moj drug je imao vozio sam savrsen... Sto ima tako male felne menjaj to moj drug je vozio na na 20inch fenomenalno mu je stajalo drugi auto sa tim felnama....

Ovo je zimski set. Dobio sam i letnji ali ga još nisam uzeo. Ne znam da li je 19 ili 20... Videćemo. Sa ovim se odlično ponaša na putu i jako je udoban :)

Link to post
Share on other sites

Lep auto i u dobrom stanju . Jel sport paket ili M paket, mislim da njih nema M paket .

U to nisam iskreno upućen... Prodaju se na oglasima kao M-paket ali stvarno ne znam. Sedišta su polukadice kao u mojoj trojci koja ima M-paket... Volan je sa onim zadebljanjem ( na 10 i 2 sata) takođe kao na M volanu i ima spoljni paket... E sad... Iskreno nemam pojma a i baš me briga... Bitno mi je da je meni lep i da me zadovoljava u vožnji :)

Link to post
Share on other sites

U to nisam iskreno upućen... Prodaju se na oglasima kao M-paket ali stvarno ne znam. Sedišta su polukadice kao u mojoj trojci koja ima M-paket... Volan je sa onim zadebljanjem ( na 10 i 2 sata) takođe kao na M volanu i ima spoljni paket... E sad... Iskreno nemam pojma a i baš me briga... Bitno mi je da je meni lep i da me zadovoljava u vožnji :)

:good:

Link to post
Share on other sites

Nisam mislio nista lose vec ni sam nisam bio siguran dali postoji u tim starim M paket . Taj restajling je odlican motor je mnogo zivlji nego u onom prvom , nek se ti lepo navozas u njemu .

Nisam ni skapirao kao loše samo stvarno ni ja ne znam :)

Hvala :)

Link to post
Share on other sites