Jedno dobro delo...


Recommended Posts

pa naravno, oni nemaju zakonski osnov da to kaznjavaju. Blicam i ja, volim kad im vidim onako smorene face sa radarom u ruci, a svi voze po ogranicenju....milina

Nego, je li to bila patrola jedna odmah posle druge u Grockoj, pa su te navatali da blicas ili sta? Kako je to bilo?

ne sećam se bilo je pre koju godinu ali mislim da jeste

mislim da je jedna bila u onoj ulici posle semafora a druga tamo gde uvek stoje na ulazu u onu firmu što je pre one privatne pumpe kad se ide od sd-a

Link to post
Share on other sites
kako je njima dosadno...ccc

Sve u svemu, ko ne blica, da bog da se naplacao kazni za prekoracenje :) !

i kad se usvoji ovaj shit od zakona sakupio 18 poena za jedan dan

Link to post
Share on other sites
Boga mi u pravu ste! Sve redje blicaju! Nisu mi ti ljudi uopste jasni ali nema veze ja lcicam uvek iako ne pucaju radarom u tom smeru!

ne vidim šta je toliki problem blicnuti

meni je to postalo refleksno čim vidim kerove u kućici da blicam

Link to post
Share on other sites

koristim i sva cetri da upozorim vozace iza, i jednom me zaustavio pandur i pocne da drka kako ga ometam u radu, kako ce da me kazni...samo sam rekao da sam slucajno stisnuo, da sam hteo da promenim stanicu.trudio se da me gusi, ali odustao je.

inace kad me pandur zaustavi uvek izadjem iz auta.kao neka kultura.

Link to post
Share on other sites

inace kad me pandur zaustavi uvek izadjem iz auta.kao neka kultura.

ma brate kakva kultura sa njima kad su oni nevaspitani kao stoke

otvoriš prozor a neki bi da uđu kroz njega :D

Link to post
Share on other sites

Nikada necu zaboraviti slucaj kada sam se vracao s' puta sluzbenim kolima, i to Yugom...

Zaustavili su me na ulazu u rodni grad, i kada sam izasao iz kola, policajac je stao mirno i salutirao mi je!

Zastao sam zbunjeno na momenat...

Naravno da je bio mlad policajac, jer da nije, bilo bi drugacije (jer su matori prosli kroz sito i reseto sa drkavim vozacima).

Inace, sto kaze DJI SI KI, i ja uvek izadjem iz kola,

jer te u samom startu policija drugacije gleda i postupa s' tobom... to je fakat!

Ako je moja greska sto sam prekoracio brzinu, nije mi tesko izaci iz kola.

I u slucaju rutinske kontrole, izadjem iz kola.

Da je neko od nas policajac, ko sto nije, i da krenu da nas jebu momci kroz prozor svog nadrkanog Bmw-a,

i mi bi vremenom bili nadrkani ko leptiri na svakom sledecem neduznom vozacu.

Psiha coveka je cudo.

Link to post
Share on other sites

a i par puta kad sam bio cirke izadjem i zauzmem polozaj tako da duva vetar suprotno od njega, i uspelo je. :D

:D

Ja od '95. nemam problema s' tim, tada sam se zainatio alkoholu.

Link to post
Share on other sites

Ja idem letos oko 1 ujutru pored sajma ka Adi sa 4 drugara u kolima i naravno vec smo mrtvi pijani i jos imamo gajbu piva u gepeku i svako po flasicu u ruci! Zaustavlja nas murija (3 murkanska auta i zaustavljaju po 10 automobila i stavljaju na cekanje)! Nisam imao kud nego da duvam, i naduvah ja 2.12!!!

Ovi nisu mogli da veruju, i naravno pitanje sto pijes kad vozis... ako pijes idi taxijem... I vidim ja da se sprema masna kazna i zabrana... i lepo im kazem kako mi je devojka trudna i da slavimo! Oni se odusevili!!! Ja otisao do kola, izvuko gajbu piva popio sa njima po pivo, ostavio im po flasu da imaju za posle i otisao! Oni mi moroni jos mahali kad sam upalio kola i krenuo, a jedan od njih dreknuo "sve najbolje i da se ozenis!"! Ja sam umro od smeha! :D

Link to post
Share on other sites

najaca stvar koju sam ikada cuo: zaustavi pandur mog burazera od ujaka na ogranicenje od 40, aovaj vozio 150 (obilaznica oko Pozarevca) i pokazujemu , a on pita a jeli koje ti je ovo dugme i resetujemu radar :D :D :D :D :D i ovaj mu samo kaze ajd bezi :D :D :D

Link to post
Share on other sites
Ja idem letos oko 1 ujutru pored sajma ka Adi sa 4 drugara u kolima i naravno vec smo mrtvi pijani i jos imamo gajbu piva u gepeku i svako po flasicu u ruci! Zaustavlja nas murija (3 murkanska auta i zaustavljaju po 10 automobila i stavljaju na cekanje)! Nisam imao kud nego da duvam, i naduvah ja 2.12!!!

Ovi nisu mogli da veruju, i naravno pitanje sto pijes kad vozis... ako pijes idi taxijem... I vidim ja da se sprema masna kazna i zabrana... i lepo im kazem kako mi je devojka trudna i da slavimo! Oni se odusevili!!! Ja otisao do kola, izvuko gajbu piva popio sa njima po pivo, ostavio im po flasu da imaju za posle i otisao! Oni mi moroni jos mahali kad sam upalio kola i krenuo, a jedan od njih dreknuo "sve najbolje i da se ozenis!"! Ja sam umro od smeha! :D

ne znam zašto ali ta priča uvek prolazi :D

ja jednom bio sa nekom i navataju me u prekoračenju i to dobrommmmmm

pita ker gde jurim kažem mu da mi je riba trudna i da ima rizičnu trudnoću pa joj se slošilo i žurim da je odvezem u bolnicu :)

naravno proguta to i kao ajde ajde beži da što pre stigneš

najaca stvar koju sam ikada cuo: zaustavi pandur mog burazera od ujaka na ogranicenje od 40, aovaj vozio 150 (obilaznica oko Pozarevca) i pokazujemu , a on pita a jeli koje ti je ovo dugme i resetujemu radar :D :D :D :D :D i ovaj mu samo kaze ajd bezi :D :D :lol:

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

mogao bih i to da primenim ponekad :)

Link to post
Share on other sites

aj da ispricam i ja jedan svoj dozivljaj...bilo nedje prije cetri god. nisam imao svoj auto nego vozio od oca...nagovorio ga nekako da zatamnim stakla,jedva pristade...ja sav sretan,ljeto,ludilo u HN...ja i neko drustvo,vozikanje cijelu noc,nista divljanje,sve laganica,uzivamo...nedje oko 2-3h ujtru ispred nas neka zastava 128,masu neke cure salju poljubce a ja napaljeni klinac krenuh u preticanje u sred jedne krivine(onako malo duza krivina,zatvorena nimalo naivna)aji neiskustvo ucinilo svoje...u sred preticanja kad sam dosao do pola njihovog auta vidim farove iz suprotnog pravca...niko drugi nego nasa braca panduri!!!direkt,celo u celo,mimoidjosmo se nekako,ni sam ne znam kako i bjez dalje u stilu"bje'z te noge posra vas guzica"nastala panika u autu samo da pobjegnemo...iskrcam ja drustvo i sakrijem se na kraj Igala u jedan mrak.ostavim auto i lagano pjeske...dolazim do centra Igala a dole haos,dva pandurska dzipa interventna i neko patrolno auto...ja pridjem vidim da cekaju...u blizini je jedna diskoteka i ja se naslonim na zidic,kao kuckam poruku i slusam pandure...javljaju da se zaustavi tamno auto sa tamnim staklima ali da ne znaju tacno koje je auto bilo sumnjaju na golfa 4 ili 3 kazu privesti lice i oduzeti vozilo...ja se vratim do auta i teska srca skinem one folije sa stakala...nisu se jadne ni osusile da bi se zaljepile da valja,ostavim samo traku na soferki i zadnju sajbu...i lagano kuci...zaustavise me,rutinska kontrola,ja reko bio sa curom u toj doskoteci,nisam nista pio i pustise me kuci...motorsport zna koliko su bile folije na autu :D

Link to post
Share on other sites