Jedno dobro delo...


Recommended Posts

danas se nađe jedna kerina pametan pa me zaustavi i napiše kaznu za pojas

donese zapisnik i traži potpis i kaže da imam rok 8 dana da platim

naravno ispizdeo skroz kad sam mu rekao da je njegovo da piše a moje da ne plaćam :)

pita kako mislim da ne platim i dobije odgovor da neću platiti i da će mi se još i izvinjavati što je pisao :preved:

skakao kao damjanov zelenko hteo i na vanredni da me šalje pitam ga jel siguran :D pa je valjda skontao da mu se ne isplati da se zajebava

Link to post
Share on other sites

To kralju! TAkve finte sam koristio X puta! I kad prekoracimbrzinu kod usca (zgrade CK) samo blicnem dugim svetlima i mahnem kroz prozor,a oni stave ruku na celo kao vojska i opozdravljaju! :preved: :D :) :( :D :D :) :aggressive: :aggressive: :aggressive: :aggressive: :aggressive: :aggressive: :acute:

Link to post
Share on other sites

da samo što ovo nije finta :(

jedan me drkao za prekoračenje pa je posle toga išao na raport :D i sad kad me vidi javlja se kao da se znamo od detinjstva :preved:

a jbt kad mu lepo kažem da me ne čačka a on traži qrca šta drugo mogu nego da mu ga dam :)

Link to post
Share on other sites

da samo što ovo nije finta :)

jedan me drkao za prekoračenje pa je posle toga išao na raport :D i sad kad me vidi javlja se kao da se znamo od detinjstva :angry:

a jbt kad mu lepo kažem da me ne čačka a on traži qrca šta drugo mogu nego da mu ga dam B)

Dobro, znaci Misko, tebe da jurim za vezu kad me uhvate na glupih 40 km/h ogranicenju sledeci put :)))

Samo ih nerviraj, previse su oni nervirali nas ;))))

Link to post
Share on other sites
Ohoho! Pa ti imas neke vezice, a? E pa treba to podeliti sa bracom iz kluba! :angry:

NARAVNO PA ZATO SMO SE OVDE I OKUPILI DA BI POMAGALI JEDNI DRUGIMA ;) :D

Link to post
Share on other sites

ko ima neq "vezu" ne treba je cimati zbog nekog drugog. slazem se da vredi probati ukoliko je u shkripcu neko ko ti je blizak i samo ako je napravio neshto shto bi ga koshtalo josh nechega sem novchane kazne.

tu privilegiju ipak treba chuvati prvenstveno za sebe

...bar je ja tako koristim

Link to post
Share on other sites
mene nagrdise...

ma i mene su bili kad sam počeo da vozim naplaćao se grdnih kazni jer nisam hteo da cimam ljude za to dok jednom nije trebala da odleti dozvola pa sam se opametio i više ne plaćam ni za pojas a ne za nešto krupnije :angry:

Link to post
Share on other sites

ma i ja imam isto problema sa tim kaznama gdje god krenem po gradu 50 ogranicenje neke manje ulice 30,samo kada me mama nazove kaze doslo ovo doslo ono,a ljetos kada sam isao u bosnu (focu)zaustave me dva policajca isao sam oko 90 a ogranicenje je bilo 60 i pocnu ispitivati sto nemam pojas,upalite maglenkeprekoracenje brzine,19 felge,zatamnita stakla,kazem ja njemu u fezi felgi pise u saobracajnoj da je to sve provjereno i uvedeno a da su stakla tako fabricka,kad ovaj drugi kaze njemu nemoj pricati ono sto ne znas kada sam se ja poceo smijati,dao im ja 20 euro oni zadovoljni a i ja se ismijao

Link to post
Share on other sites

ni ja ne prolazim bolje.. pre jedno dva/tri meseca bio nesto do Sapca do drugara, e kad smo se vracao negde oko 3 ujutru,na ulasku u BG rotacija zamnom.. zaustave oni mene i pocnu da dr*aju. Te nemas isprave,te polisa nije ispravna,pa prekoracenje brzine i ko zna jos sta.. i na kraju daju oni meni da duvam(a ja ko za baksuz pre toga zaglavio u Kontinentalu u Jarku.. :angry: ). I tako kazu oni meni ovo ti je za oduzimanje dozvole(za alkohol) a nisu mi ni pokazali koliko sam "naduvao". Vidim ja oni traze kesa i pitam nesto na foru.. Kaze daj da imamo za dobru veceru(njih dvoje). I tako ja puknem 2 soma.. To je jedna od situacija..a ima ih ;)

Link to post
Share on other sites

Ja tu imam drugaciji pristup...

Posao kao i svaki drugi...

Otvorim prozor i pitam.."koliko?"...i ako oproste cool i ako ne oproste cool...

Najveci mi je smor kada vidim skupu limuzinu tipa BMW, Volvo, Audi i tipa koji nesto moljaka, kezi se pandurima...a garderoba ono...kais i cipele 1000eur

I ....uvek ablendujem :)

Link to post
Share on other sites

E stvarno, sta je fora sa tim blicanjem? Ranije je bilo sigurica da ti jave, a sad u manje od 30 % slucajeva uopste da iko blicne pred radar. Da se nisu uzentali od one price da ce se to kaznjavati??

Link to post
Share on other sites
E stvarno, sta je fora sa tim blicanjem? Ranije je bilo sigurica da ti jave, a sad u manje od 30 % slucajeva uopste da iko blicne pred radar. Da se nisu uzentali od one price da ce se to kaznjavati??

mene su u grockoj drkali pola sata zato što blicam pa nisam prestao i ne nameravam da prestanem

Link to post
Share on other sites

pa naravno, oni nemaju zakonski osnov da to kaznjavaju. Blicam i ja, volim kad im vidim onako smorene face sa radarom u ruci, a svi voze po ogranicenju....milina

Nego, je li to bila patrola jedna odmah posle druge u Grockoj, pa su te navatali da blicas ili sta? Kako je to bilo?

Link to post
Share on other sites