Recommended Posts

bilo koji auto da vozis uvek ces vise primecivati taj model vozila po gradu .... inace lepa benka.... sto se tice digitalne klime javi se na 0628259413 maki (msm da nesto jeftino prodaje)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 309
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mislim da bi prvo trebali našim prijateljima koji voze BMW to preneti pa ako ima zainteresovanih onda da odštampamo letke i da ih podelimo da obavestimo što veći broj ljudi. :e30:

Link to post
Share on other sites

Htedoh da pitam za prstenove na instrument tabli.

E sad ko je Bora ili gde ti prestenovi mogu da se nadju kod nas?

Kontakt na YuPower pm ili na 063/8064125 - Bora

Pozdrav,

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 2 months later...

Uglavnom nije kineska, vec neka Nemacka folija, 7 500 din kvadrat. Nije potreban ceo kvadrat, ja sam plati ruke i foliju 40€. Inace sam prezadovoljan kako mi je decko uradio. Lepse je uzivo, posto ove slike i nisu neke.

Uradjen i mali servis. Hvala zlaja.so ;)

Link to post
Share on other sites

Uglavnom nije kineska, vec neka Nemacka folija, 7 500 din kvadrat. Nije potreban ceo kvadrat, ja sam plati ruke i foliju 40€. Inace sam prezadovoljan kako mi je decko uradio. Lepse je uzivo, posto ove slike i nisu neke.

Uradjen i mali servis. Hvala zlaja.so ;)

Folija izgleda mnogo bolje uzivo :) Nema na cemu i drugi put ;)

Link to post
Share on other sites

Druze, ja mogu da ti preporucim ovog iz Ns. Cak mislim da mozes da se dogovoris sa njim da skines sve tvoje lajsne i to sto zelis da radis i da mu posaljes i on ti odradi i vrati sve nazad gotovo.

Meni je cak prvo poskidao onu farbu ili cime vec farbaju lajsne i tek onda lepio, tako da ce biti dugotrajnije.

Link to post
Share on other sites

Jako zanimljiva boja na e46...u moru crnih,srebrenih ovaj se bas lijepo izdvaja.

Stopovi,zmigavci,sve po mom ukusu,izgled iz vani 10+,kultura,elegantno!

Sad malo zamjerke :)

-Rucna klima,pod hitno rijesavaj automatsku.

-CD player mi je osiromasio unutrasnjost.

-Karbon lajsne,dosta ih je vise,dje god da se okrenem karbon lajsne!Moja preporuka lakiranje u piano black.

Sve u svemo jako lijep e46 i sretni kilometri bez kvarova :)

Link to post
Share on other sites

Jako zanimljiva boja na e46...u moru crnih,srebrenih ovaj se bas lijepo izdvaja.

Stopovi,zmigavci,sve po mom ukusu,izgled iz vani 10+,kultura,elegantno!

Sad malo zamjerke :)

-Rucna klima,pod hitno rijesavaj automatsku.

-CD player mi je osiromasio unutrasnjost.

-Karbon lajsne,dosta ih je vise,dje god da se okrenem karbon lajsne!Moja preporuka lakiranje u piano black.

Sve u svemo jako lijep e46 i sretni kilometri bez kvarova :)

Hvala na pohvalama, a naravno i na savetima :)

Klima je u planu da se zameni, carbon je sveze uradjen i odlicno se uklapa u enterijer, tako da ce za sad ostati.

Link to post
Share on other sites