e30(restauracija u toku)...


Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja ne vidim sto si se toliko uzbudio... Svi su ti cestitali na radu i trudu. A to sto si ofarbao u zuto je tvoja stvar,svako ima svoje misljenje i to treba da cenis! Nije ovo mali posao,treba tu dosta truda,para i zivaca. Al nije razlog da puknes ovako,jer svaki ljubitelj bmw ce ti isto reci sto se tice kombinacije boja... ;)

:e30:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

U sustini vrlo pedantno i sa velikom paznjom i ljubavi a to se ceni, malo pre jarke boje mada bolje da su jarke nego da je motor nauljen i sad mali savet treba koristiti boje koje imaju kontrast da bi postigao da naglasis odredjene delove motora npr glavu , poklopac glave motora .... to jest ako je u pitanju crvena onda idu crveno-crna kombinacija, ako je u pitanju zuta isto itd, mada su to po mom ukusu dosta jake boje e sad sve je stvar ukusa i nemoj da te pogadja to sto drugi imaju svoje misljenje auto radis za sebe i radi ga kako se tebi svidja. Pozdrav i da te dugo sluzi.... ;)

Link to post
Share on other sites

Ja gledam krstim se i ne mogu da verujem koliko je detalja farbano i to u koje boje... :o

Svaka tebi cast druze na zivcima i vremenu koje imas i koje si posvetio ovom projektu ali meni nekako ta zuta boja ne ide... :huh:

Link to post
Share on other sites

vanjska farba je interesantna, botor bljak kombinacija ali to mozes sakriti haubom uvijek pa nema veze :D

Samo zasto davati tolike pare za ove smece kineske farove kad su Hella crni pa makar i replike ljepsi jedno 60000puta od tih demode angel eyes

Link to post
Share on other sites

vanjska farba je interesantna, botor bljak kombinacija ali to mozes sakriti haubom uvijek pa nema veze :D

Samo zasto davati tolike pare za ove smece kineske farove kad su Hella crni pa makar i replike ljepsi jedno 60000puta od tih demode angel eyes

Farovi nisu toliko smece,doneseni su iz amerike,kvalitetniju su nego ovi ovde sto se prodaju...

Link to post
Share on other sites

a kolko je to para ako nije tajna to jest kolko si ih platio a sto se tice spoljnog izgleda fenserica samo tako nastavi, kad ce enterijer

120 e,enterijer nece skoro...:D

Link to post
Share on other sites

pa nije puno sobzirom da prilicno mocno izgledaju, i moje misljenje je da sam vise za ovu varijantu farova na ovom autu nego hella black posto auto nije radjen u tom stilu. P ;) ozdrav i srecno sa radovima

Link to post
Share on other sites

pa nije puno sobzirom da prilicno mocno izgledaju, i moje misljenje je da sam vise za ovu varijantu farova na ovom autu nego hella black posto auto nije radjen u tom stilu. P ;) ozdrav i srecno sa radovima

Hvala..

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...