Pumpa za benzin u rezervoaru


Recommended Posts

Pozdrav!treba mi savet ako mozete da mi pomognete!Vozim bmw 520i 89god majsor mi je cistio dizne i stelovao protokomer,posle toga radio ko sat.Medjutim sutra dan pokvarila se pumpa za gorivo (u rezervoaru)nasao i zamenio indenticnu pumpu(skinuta sa stranca).Opet radio savrseno do malo pre!u krivini je poceo da stuca kao da gubi benzin.Sipao mu benzin i upalio je ali je poceo da sam dize obrtaje,dodaje gas pa se smirio i radio lepo.opet sam presao nekoliko km-a i ugasio se.posle par minuta sam ga startovao i upalio normalno kao da se nista nije desilo.Posto je bio ugrejan van grada sam ga terao do nekih 160-170 i sve ok.ugasio pa upalio normalno vise puta sve ok!UH!udavio sam vas verovatno ali ni sam ne znam kome da se obratim za problem.Da li znate mozda sta je uzrok,ili problem?Protokomer ili ko zna? U napred ZAHVALAN!pozdrav!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja mislim da je tebi prljav rezervoar, da ti je zbog toga i crkla prva pumpa,

i da ti se i ova druga zacepila, a filter za gorivo ko zna kakav je :)

Postovani!

servis je odradjen na njemu svi filteri goriva i vazduha promenjeni,

u rezervoaru uvek vise od polovine rezervara,

jednostavno vise ni sam ne znam kome da se obratim!

Ali on i dalje upali kada je hladan ali kada se ugreje nece!benzin smrdi iz auspuha a na verglanje mislim da ce motor da izleti iz haube!akumulator je nov!svecice takodje.

Da li je moguce da se desilo nesto sa diznama prilikom ciscenja?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...