Recommended Posts

Evo malo da osvezim temu,ugradio sam sekvent plin pre tri dana,odlicno se ponasa,vuce skoro isto kao na benzinu,uredjaj je AC STAG 300,dizne VALTEC,boca je 80l nase proizvodnje,isparivac MAGIC,podrzava motore do 250ks,potrosnja u gradu 16l,na otvorenom 11l,tako da sam sa tim prezadovoljan,uredjaj sam licno ja ugradio,sve je uradjeno kako bi legalno prosao atest.fotografija0013r.jpg

Uploaded with ImageShack.usfotografija0012n.jpg

Uploaded with ImageShack.usfotografija0011q.jpg

Uploaded with ImageShack.usfotografija0015.jpg

Uploaded with ImageShack.usfotografija0016.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Link to post
Share on other sites

Lep auto.Dugo ga vozio.Koliko inace kosta redovna ugradnja gasa ili ti plina za sestaka ?

Kompletan plinski uredjaj AC kao sto je kod mene,sa obicnom cilindricnom bocom iznosi 430e,ugranja uredjaja 100e i atest uredjaja 55e.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

a auto ti je fulll, meni se ova i ona sedmica posle ove fulll, ove nove su mi ....

jeste offtopic ali ja ne mogu da verujem, ja zivim u banja luci, a na toj pump radi moj ujak, a ovaj golf II sive boje bez tablice je auto mog ujaka, ili bar mislim da je njegovo auto, jer mi se cini da je ovo pumpa na izlazu iz kraljeva ka raski :)

pozdrav

Link to post
Share on other sites

Evo malo da osvezim temu,ugradio sam sekvent plin pre tri dana,odlicno se ponasa,vuce skoro isto kao na benzinu,uredjaj je AC STAG 300,dizne VALTEC,boca je 80l nase proizvodnje,isparivac MAGIC,podrzava motore do 250ks,potrosnja u gradu 16l,na otvorenom 11l,tako da sam sa tim prezadovoljan,uredjaj sam licno ja ugradio,sve je uradjeno kako bi legalno prosao atest.fotografija0013r.jpg

Uploaded with ImageShack.usfotografija0012n.jpg

Uploaded with ImageShack.usfotografija0011q.jpg

Uploaded with ImageShack.usfotografija0015.jpg

Uploaded with ImageShack.usfotografija0016.jpg

Uploaded with ImageShack.us

kolko te je izasao sekvent posto bh i ja to kod mene ubacio sve isto.

Link to post
Share on other sites

Hvala za dopunu,ja sam ga sam ugradio,ne zalim ni evro sto sam dao za njega,ide isto kao na benzin,a potrosnja litar vise nego benzina,prava stvar za svaki motor BMW-ov,sa sest cilindara.

Link to post
Share on other sites

Opasno si ga ponovio :D Jako lep auto, zelim ti puno predjenih kilometara, a i da ga cuvas!!!

Nekako me glava zabolela kada si napisao koliko trosi, bilo bi dobro da ga stavis na plin, osim ako mozes ekonomski da ga pokrijes ( iskreno ne volim plin, ali za tipa ovakav auto, dobro bi dosao )... necu da ti dajem savete sta da radis i ostalo, samo ga cuvaj! :D :D

Iskreno ja bih zapostavio sve zivo zbog auta, samo cekam sebe da vidim kada budem uzeo svoju trojku :P

Link to post
Share on other sites

Potrtosnja plina po gradu sad kad su bili ovi minusi 20-21l,na otvorenom,posto cesto idem za Beograd 11l,po meni to je nikakva potrosnja za ovakav auto,hvala za pohvale!

Link to post
Share on other sites

Naravno, za taj auto, to je da kazemo normala... ali koliko je tebi stabilna normala sto se tice novca :) No, nebitno... dosta o novcu... san ti se ostvario, zivi ga sada! ;)

Link to post
Share on other sites