Recommended Posts

tako su svi govorili i za proslu sedmicu pa kad sam je zavrsio niko nije verovao kako ide, sad ide 16v taman ce nadoknaditi sto je tezi auto i opet ce slicno ici kao i prosla.

meni je to sasvim dovoljno, hocu da se vozim u udobnom i lepom autu a ne brzom, zato sto prelazim jako mnogo km i putujem mnogo na sve strane. registracija 20.000din, potrosnja goriva 12l plina po gradu, 9 na otvorenom, sa prikolicom natovarenom 15-16l, to je ono sto meni zavrsava posao, a ne 4400ccm 130.000din rega i potrosnja od 18l benzina...

Nema razloga da se pravdas bilo kome!Srecno!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Extra je druze,u zdravlju se vozili..Kad budem dolazio sledeci put za ns jel mogu da svratim pa da je i uzivo vidim,i da se bar slikam pored nje..? :prankster2:

Link to post
Share on other sites

ovaj unutra telefon mora da ti je poslovni :D

bice bice samo da mi krene posao :)

Nema razloga da se pravdas bilo kome!Srecno!

;)

Extra je druze,u zdravlju se vozili..Kad budem dolazio sledeci put za ns jel mogu da svratim pa da je i uzivo vidim,i da se bar slikam pored nje..? :prankster2:

daj boze da se i provozamo ;)

ajoooj, prelepa 7mica, ali prelepa ! Koliko je para bila ako nije tajna ?

5000, ima da se ulaze al nije strasno...

Svaka cast na prinovi. mnogo mi se svidja

:)

Link to post
Share on other sites

Svaka cast Mirko,sedmica je u fulu,kako u opremi tako i po izgledu,bas onako kako treba da izgleda auto te klase,nek je sa srecom i mnogo predjenih km ti zelim sa tom krstaricom,a ulaganje da bude samo redovan servis,bice prilike da je vidim i uzivo... :)

Link to post
Share on other sites

a kolika je investicija da se izbaci postojeci motor recimo kao kod tebe 4.4 i ubaci neki 2.0 ? msm ono komplet ulaganje sa kupovinom motora i preradama, pada mi na pamet svasta :D

Link to post
Share on other sites