Recommended Posts

Ma jos pre par meseci, jedan blesav decko se ponudio to da radi i to u nekoj od tema koju je NEKO naceo, sreca da su to samo puste price pa se mi zezamo sa tim i tako.. ;) A i lepo ti je rekao moj sugradjanin kako stvari stoje, tako da ti je sad sve jasno! :D

Link to post
Share on other sites
  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Odličan. Daj i neku fotku iznutra...

I ako već menjaš motor, nemoj ništa slabije od 3.0 da stavljaš, teška je to karoserija, treba je muški povući. Mislim nema poente takva ljuta mašina a ubrzanje 12s do stotke... :)

Mirko ide protiv zakona fizike !!! pa sad razmisljaj koji ce motor ubaciti !!

Auto je odlican !!

Link to post
Share on other sites

na zalost ne stizem ni da odem po njega a kamoli da ga slikam, nadam se da cu sutra zavrsiti ranije sa poslom pa da odem po njega...

sto se tice motorizacije, kao sto karavan kaze, idem protiv zakona fizike i kad je bal nek je bal, motor ce biti m42b18. ako mi se ne svidi kako ce ici onda mozda s14 :)

imam kupca za menjac, ako ne zavrsim sa njim onda zovem transportera na pregovore, ako ode menjac onda ostaje samo motor za prodaju...

Link to post
Share on other sites

Moram i ja da se pridruzim cestitkama za kupleni auto,neka te sluzi sto godina i mnoge kilometre prosao bez kvara sa njim a sad samo da dodam,auto mi na slikama odlicno izgleda,motor 4,4 V8 bruka(imam takav i ne bi ga dao jedino za neki bolji ako takvog uopste ima,veci paket) kako ide ko nije vozio nema pojma o cemu pricamo.Transporterov auto video licno i mogu reci da sam do sad mislio da sam najveca picajzla i perfekcionista ali Transporter(dacu mu konpliment)mislim da je pata karta samnom,o njegovom autu nema diskusija.Zelim ti sve najbolje i voleo bi da ti i Transporter napravite neku semu da svi budu zadovoljni.

Link to post
Share on other sites

Moram i ja da se pridruzim cestitkama za kupleni auto,neka te sluzi sto godina i mnoge kilometre prosao bez kvara sa njim a sad samo da dodam,auto mi na slikama odlicno izgleda,motor 4,4 V8 bruka(imam takav i ne bi ga dao jedino za neki bolji ako takvog uopste ima,veci paket) kako ide ko nije vozio nema pojma o cemu pricamo.Transporterov auto video licno i mogu reci da sam do sad mislio da sam najveca picajzla i perfekcionista ali Transporter(dacu mu konpliment)mislim da je pata karta samnom,o njegovom autu nema diskusija.Zelim ti sve najbolje i voleo bi da ti i Transporter napravite neku semu da svi budu zadovoljni.

(imam takav i ne bi ga dao jedino za neki bolji ako takvog uopste ima,veci paket)

+1

Link to post
Share on other sites

tako su svi govorili i za proslu sedmicu pa kad sam je zavrsio niko nije verovao kako ide, sad ide 16v taman ce nadoknaditi sto je tezi auto i opet ce slicno ici kao i prosla.

meni je to sasvim dovoljno, hocu da se vozim u udobnom i lepom autu a ne brzom, zato sto prelazim jako mnogo km i putujem mnogo na sve strane. registracija 20.000din, potrosnja goriva 12l plina po gradu, 9 na otvorenom, sa prikolicom natovarenom 15-16l, to je ono sto meni zavrsava posao, a ne 4400ccm 130.000din rega i potrosnja od 18l benzina...

Link to post
Share on other sites

Ajde sad, probusi mu patos i odguruj nogama ko Fred Kramenko i ekipa.. :D Msm.znam da ces staviti manji motor, al nadji nesto sto ima dobar odnos POTROSNJE prvensteno i snage..

Link to post
Share on other sites

Ajde sad, probusi mu patos i odguruj nogama ko Fred Kramenko i ekipa.. :D Msm.znam da ces staviti manji motor, al nadji nesto sto ima dobar odnos POTROSNJE prvensteno i snage..

ne podcenjuj kad se nisi vozio, pitaj za komentare onih koji su se vozili pa onda pricaj o odnosu potrosnje i snage... ;)

Link to post
Share on other sites

Ona tvoja 7 sa 1.8 je isla fenomenalno, vozio si me. Ali mi za ovu noviju nekako ne lezi.. valjda mi izgleda dosta masivnije.. ma znam ja da bi ti furao i w12, samo da imas toliko para na bacanje! ;)

Link to post
Share on other sites