Pomoc oko kupovine 36 kabrio


Recommended Posts

Zovem se Dobrivoje i mam 24 godine i trenutno vozim 1991 MX-5 i vozao sam stvarno svakakvih auta ne preterano skupih ali bilo je svasta. Vozio sam i V8 i rotari masine imao i par motora tako da znam ponesto o sportskim i jakim autima,ovo sam naveo tako da se malo i predstavim na neki nacin jer sam se tek uclanio, ne zelim da me neko pogresno shvati da se hvalim ili tako nesto. Da budem iskren retko sam ja lezao pod autom jesam ali retko uvek neki drug ili majstor.

Oduvek su mi se svidjale bembare od 1993-1999 pogotovo kabrio,san mi je M3 ali je nikada nisam mogao priustiti,nisam nikada ni imao bmw moji drugovi jesu ali ne ja,sestra od bratove zene ima Z kabrio provozao sam to. Svake godine sebe lazem i sprecavam da kupim bmw od napomenutih modela i stvarno sam iskren kada sam naisao na ovaj forum i video koliko svi volite bmw i da dosta vas bas ima to o cemu ja pricam mislim da cu ga napokon kupiti. citao sam ostale diskusije i pitanja o prodaji i stvarno ima lepih detaljnih i jako korisnih detalja. nisam napomenuo da mi je stric mehanicar a i tata samouk mehanicar ali znate starije bezi od bmw ko ce to da servisira,potrosnja,delovi i cuda kad im spomenem bmw kao djavola da sam pomenuo.izvinjavam se na greskama u pisanju kuckam sa telefona na poslu sam.

Zapao mi je za oko plavi 97 320 kabrio iz Sivca i crveni 93 325 ja mislim iz BG ,crveni je 2.5 motor a plavi 2.0,oba su na moj auto websajtu...pokusacu da ubacim link ali malo mi je teze na telefonu.gledao sam cenu registracije i za 2.0 nije strasno ali za 2.5 stvarno 'boli'.

Zanima me da kupim stvarno atraktivan kabrio ali da bude tip top a ne da moram jos 1000 eura da ulozim cim ga kupim,ako neko na forumu prodaje tako nesto a da nije u obicnim oglasima bio bih i vise nego zainteresovan.

Isto tako zanima me sta mislite o ceni i stanju ova dva automobila? Takodje ako zajedno uspemo naci nesto da vredi para i da mi se svidja da me neko uputi na pravog majstora experta koji zivi blizu gde bih kupio pronadjeni bmw da ga pretrese ljudski i na kanal i sve da znam sta kupujem,naravno platio bih majstora za utroseno vreme i trud.

Nadam se da nisam smorio i da imaju moja pitanja smisla.

HVALA

Link to post
Share on other sites

Hvala na pomoci...crni mi izgleda jako utegnuto i 'standardno' fabricki sto bi rekli, onako boja koze mi se nesvidja preterano sa crnom bojom a i felne bih morao odma menjati nisu mi nesto... samo sto se tice cene da to nije malo mnogo? dok crveni lepo izgleda ali izgleda jako izgazen....a sta mislite na ovaj plavi? i da li ima jos neki za prodaju interesantan ali da nije zelen ili tako neke boje stvarno nisam ljubitelj...i da vas pitam posto imam i strani pasos sta kada bih uzeo nesto na strane tablice? znam da treba mesto prebivalista u inostranstvu ili radno mesto, zdravstvena karta ili sta god? sta mislite jer bas gledam na forumu vas puno stvarno ima lepe 36ice i druge serije ali za prodaju izbor bas nije veliki ili mozda nisu u oglasima...

hvala

link za plavi bmw- http://www.mojauto.rs/polovni-automobili/783947_BMW_320_1997_god

Link to post
Share on other sites

Cena za dobar, utegnut e36 cabrio u Srbiji je ona kao za onaj crni, jer se i dalje smatra mladim i atraktivnim.. u Srbiji.. mada ni taj crni nije za pohvalu, ne fabricke felne, ne fabricke stopaljke, ne fabricka rucica menjaca.. i ono sto ce mu vecina kupaca zameriti na ovu krizu, nema sekvent plinski uredjaj! A ona plava grtalica.. sta reci!?

Link to post
Share on other sites

znaci sve u svemu potraga se nastavlja....da li neko sa foruma mozda planira svoj da proda ili tako nesto? znaci opcija da se kupi stranac totalno otpada?

hvala

Link to post
Share on other sites

Zvao sam za crni, kaze jedino neki semering na menjacu pusta ulje, to ce on srediti.. Komplet je farban pri dolasku iz italije, vrata ulubljena i hauba. Ali od gore, kao da je neko skocio na njega, tako isto i vrata, znaci nista strasno, ali videcemo jos uzivo sta kaze

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...