Moj majstor, auto, felne (slike)


Recommended Posts

Evo danas bio kod mog majstora pa da vam pokazem kako je. Sedeo popio kafu dok mi malo procackao masinu pa ajd reko da slikam. Bio tu onaj M3 sto mu radi generalku pa ajd da ga uslikam jer je stvarno bruka od auta. Prljav je, jbg, radi na njemu ali bez obzira, vidi se da je auto jednom. Tablicu sam sakrio da se vlasnik ne ljuti jer sam slikao bez njegovog znanja a ovo brojeva sto se vidi, cisto za Miska, da ga ubedim da u SD ima vise M3 a ne samo jedan.

Inace za mog majstora neki kazu da je skup ali zato mnogo njih plati skolu kada odu kod nekog nabedjenog automehanicara a kasnije dodju ovde da se odradi ljudski. Licno ja sam prezadovoljan njegovim radom.

Inace sta mislite?

m3rj2.jpg

CAJGERI

1cajgerirc1.jpg

UNUTRASNJOST

2unutra1tg2.jpg

DVD LCD

3lcdvj1.jpg

SEDISTA

4sedistaej5.jpg

FELNE

felnem3he5.jpg

U DVORISTU SVEGA I SVACEGA

dvoristecf2.jpg

dscn1128ta4.jpg

dscn1129wr2.jpg

dscn1130bf5.jpg

320dkaravando2.jpg

530dkaravands1.jpg

OVE SE PRODAJU, VISE U DELOVIMA, PRODAJA

felneprodajalt1.jpg

STRANAC ZA DELOVE

stranac1tc3.jpg

TAKODJE STRANAC ZA DELOVE

stranacoo1.jpg

Link to post
Share on other sites

majstor ćondrlo :D

ma brate nema potrebe da me ubeđuješ

mislio sam na žute a ovog samo ga dugo nisam viđao i mislio sam da više nije u sd

taj nije u sd-u već u jednom selu otprilike 20 km odavde

i jeste dugo bio na prodaju koliko se sećam motor mu je bio out i koliko se sećam nema vanos

Link to post
Share on other sites
pitaj ti tog majstora koliko cijeni taj spoljni vezni lim zajedno sa "bubrezima" sa tog bordo e36.....

Ako nema jos nekog bordo nema ni bubrege ja ih vec uzeo i prodao ih sa autom :D :D

Link to post
Share on other sites

koji je ovo majstor ako nije tajna?

Ma kakva tajna, tip se zove ćondrla, tako ga ja zovem i covek radi samo bmw. Specijalizirao ih, pa ih zna u dusu.

Mozda ce se neko ljutiti ako kazem da je jedan od najboljih majstora u Srbiji, ali to je moj zaklucak kada vidim odakle sve ljudi dolaze kod njega. Kad god odem regisracije iz raznih delova Srbije, i sto mi rece neki tip iz Cacka da kad god treba nesto da se cacne oko auta, dolazi ovde, sem ako nisu gume u pitanju jer njih pumpa kuci kod vulkanizera.

Iskreno, nije da ga hvalim ali stvarno je ooooodlican majstor.

Link to post
Share on other sites

Ma kakva tajna, tip se zove ćondrla, tako ga ja zovem i covek radi samo bmw. Specijalizirao ih, pa ih zna u dusu.

Mozda ce se neko ljutiti ako kazem da je jedan od najboljih majstora u Srbiji, ali to je moj zaklucak kada vidim odakle sve ljudi dolaze kod njega. Kad god odem regisracije iz raznih delova Srbije, i sto mi rece neki tip iz Cacka da kad god treba nesto da se cacne oko auta, dolazi ovde, sem ako nisu gume u pitanju jer njih pumpa kuci kod vulkanizera.

Iskreno, nije da ga hvalim ali stvarno je ooooodlican majstor.

a broj telefona ili adresa?

unapred zahvalan

Link to post
Share on other sites