Magli stakla i pusta malo paru..


Recommended Posts

Naime, kad radi duvanje u kabini nista ali posto me zeza malo ventilator posto ponekad se ukljuci a ponekad ni nakon 3 vrtenja tamo-vamo nece se ukljuci pocinje da mi se zamagljuje soferka ali samo ispred vozaca a nakon duzeg vremena ponekad hoce i malo para da krene..Ovo se desava samo na plinu, jel to neko crevo u pitanju ili je hladnjak..?ja nesto razmisljam da je u pitanju samo neko crevo ili neki spoj negde al aj reko da se posavetujem sa vama..Pretpostavljam da moram da skidam tablu ako je crevo u pitanju..?

Link to post
Share on other sites

Nemas ti tu creva u kabini,samo hladnjak,i ako ti magli onda je procureo,moras da ga skines(tesko tebi) i da vidis koji je jer ih ima 2-3 modela.

A Ako nece da ukljuci ventilator onda je ili ventilator u problemu ili ti komande zajebavaju.

Ima klimu ???

Link to post
Share on other sites

Zar nebi onda bilo istih problema i na benzinu ako je hladnjak u pitanju..?

Mislio sam na neka creva koja su stavljana zbog plinske instalacije..ako su tu uopste i stavljana neka..

Bice da komande zajebavaju posto ponekad radi lepo i ukljucuje sve brzine aponekad nece da ukljuci..

Ima klimu..

Link to post
Share on other sites

Brate ja sam prosle sedmice slidao na e46 sve sto moze da se skine da bih dosao do hladnjaka grejanja, radio sam od 9 ujutru do 10 uvece, da sve skinem i vratim. Posao katastrofa.

Link to post
Share on other sites

Pretpostavljam druze..zato i rekoh bice zanimljivo posto i slike dok sam gledao u onom diy sam se smorio a mogu da zamislim koliko cu se jebavati..al sta cu,sto se mora nije lako.. :rolleyes:

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Ako je u pitanju automatska klima onda nije veliki posao.Kad se skinu sedista(prednja) i centralna konzola kod rucne kocnice(zadnja),onda otkaci cd ili kasetofon(sta je vec) i onaj deo gde su prekidaci.Takodje skini zastitu levo i desno(kaseta) ispod instrument table i onda je i prednja centralna konzola slobodna. Kad nju izvadis doso si do velikog poklopca. otkaci osigurace sa poklopca i stizes do malog hladnjaka.

Link to post
Share on other sites