ugradnja bord comp u e46


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Kako se ulazi u podesavanje i da li je za to potrebno povezivanje na dijagnostiku?

Nisam te razumeo??? na sta mislis? ;)

Link to post
Share on other sites

Nisam te razumeo??? na sta mislis? ;)

Mislio sam na podesavanja za koja je Bata rekao da se sve zavrsi za 2 minuta. Predpostavljam da to ne mogu da uradim sam, tj. bez dijagnoze i zbog toga imam isto pitanje za Batu. Kada i gde da dodjem da nastelujemo auto onako kako bih ja voleo?

Link to post
Share on other sites

Mislio sam na podesavanja za koja je Bata rekao da se sve zavrsi za 2 minuta. Predpostavljam da to ne mogu da uradim sam, tj. bez dijagnoze i zbog toga imam isto pitanje za Batu. Kada i gde da dodjem da nastelujemo auto onako kako bih ja voleo?

Meni je Bata za par minuta, resio aktiviranje day light opcije, skidanje blokade za gledanje TV-a u toku voznje, treperenje zmigavaca pri zakljucavanju i jos par sitnica.

Link to post
Share on other sites

Meni je Bata za par minuta, resio aktiviranje day light opcije, skidanje blokade za gledanje TV-a u toku voznje, treperenje zmigavaca pri zakljucavanju i jos par sitnica.

E to mi treba! :dance3: Moze li na PP Batin broj telefona?

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

danas sam u bugarskoj nasao rucicu za 25e ali me nesto izivcirao prodavac tako da namerno nisam hteo od njega da je uzmem ostavljam to za prolece

Link to post
Share on other sites