Recommended Posts

Prica se nastavlja ali kod novog vlasnika :D

imag0846w.jpg

Uploaded with ImageShack.us

imag0706l.jpg

Uploaded with ImageShack.us

imag0774s.jpg

Uploaded with ImageShack.us

imag0772u.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Lose je prosao ali nista ne resivo, auto je doteran kod mene pre par dana i tada sam poceo sa skupljanjem delova, zahvaljujem se "marudzi" na svemu sto mi je do sada pomogao, i u potrazi za delovima i za savete i za drustvo u toku sredjivanja itd. :D krilo polovno nisam mogao da nadjem pa sam dao 50e za novo, haubu sam uzeo kod igora u zicama viljusku i ostale sitnice koje su mi bile potrebne od marudze, danas je auto usao u garazu gde je ustanovljeno da je kos pobegao unutra za nekih 2,5cm pa je naravno morao da se razvlaci, vracen je na meru, ispeglan kos koliko toliko postavljeni su hauba i krilo, sutra ide peglanje veznog lima i auto je spreman za farbanje pa na ulicu :lol:

17012012821.jpg

Uploaded with ImageShack.us

17012012819.jpg

Uploaded with ImageShack.us

17012012825.jpg

Uploaded with ImageShack.us

17012012826.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Í naravno glavni odgovorni (moja malenkost) :lol:

17012012824.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Toliko za sada, bice jos izvestaja... :e30:

17012012830.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Link to post
Share on other sites
  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hahahaha naravno da sam radio sve sam ruke pocepao danas :unsure:

Filipe ovo je MOJ BMW !!! Ti si presao na e36 sad si gospodin ja jos malo pa otvaram otpad :lol: :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites

Ma jok bre vidis da nikog ne zanima, a ti si blizu pa ako te interesuje mozes sutra da navratis... Sve je spakovano ali zbog slave koja je sutra cekam farbanje u nedelju i auto je gotov...

Link to post
Share on other sites

Nisam sutra cu, majku mu j... moram da skidam pumpu i da dizem ceo motor da bih skinuo karter, da sam znao ne bih ga ni dirao, nalio bi tecnog metala tu pored srafa gde pusta po 1 kap u 10 min i cao zdravo, sad moram da skidam zbog dihtunga, sad nikako ne mogu da stavim nov... :(

Link to post
Share on other sites

Jer je Dzoni malo puko :P da ja pisem,danas smo isli uzeli mat boju za farbanje krila,u ponedeljak stize jos za haubu i to je to

nesto ga danas zezao sa paljenjem,pa ce da vidi sta ce i kako :D kad to sredi sve,gotov je,pa on i ja na banjicu :D

Link to post
Share on other sites

Ljudi treba mi pomoc, zapalicu ga...

Evo sta se desava?Pre mesec dana je skinut akumulator ali tada je radio normalno, vracen akumulator u auto danas i izgleda da je zaboravio da radi... :( Ne znam sta mu je, nece da vergla a ne pali ni lampice od akumulatora i ulja kad dam kontakt...

Link to post
Share on other sites

Jedino je karter skidan i vracen je onaj dzek sa njega i masa na mesto... Hladnjak sam vadio ali na njemu nema nikakve struje, bukvalno sve je kao sto je bilo kad je doteran kod mene i kada je radio, meni nista nije jasno i zato se sad ovoliko nerviram!

Link to post
Share on other sites