Recommended Posts

imam problema sa mojim 2.4d motorom pa ako majstori kazu da je motor ge crk hteo bi da u njega stavim 1.8 tds motor posto imam varijantu da mi covek doveze e36 sa 1.8tds motorom iz inostr. pa me interesuje dali je taj motor stavljan u kocku fabricki i ako nije dali je to neko radio od vas i sta se sve menja? Hvala unapred :rolleyes:

Link to post
Share on other sites

nije ugradjivan u kocku,pitanje je menjac i kardan kako uklopiti,a ostale sitnice da ne pricam...imam benzinca sa svim agregatima i glupostima zaa ugradnju..culi smo se par puta valjda,ali zovi opet 0641144546 0631262550

Link to post
Share on other sites

Nije problem spakovati taj motor u kocku...treba samo naci dobrog donatora organa-ali svako ko je kupio u to vreme e36 tds planirao je da predje dosta km sa njim

Link to post
Share on other sites

ma sve uredu 2.5 tds registracija 35000 a 1.8tds registracija 18970 pa ti vidi sta mi se vise isplati e sad donatora imam dobrog posto mi taj auto dovozi stric koji je snjim preso 175000km i prvi mu je vlasnik a redovno servisiran pa mu zao da ga da nekom svabi da se vozi kad je auto jos uvek ekstra

Link to post
Share on other sites