Recommended Posts

Guest mishkom

Nemoj da se bunis na potrosnju, to ti je sto ti je.

ja imam '96 740, ali 4.0 motor, nije 4.4 i trosi na otvorenom 12-15 grad 20, kako god da ga vozis, ako olabavim nogu padne na 19, ako ga gazim malo bude 20.6 i to je to.

Mada... Pre mesec dana sam bio na dijagnostici, da proverim koji senzor za abs ne valja i procitao je i gresku, ne znam tacno kako se zove, majstor rece da je to lambda sonda. Abs senzor sam zamenio i greska je nestala, radi, a kako sad da proerim koja lamba sonda, kad ima2, a ja kupio samo jednu

Link to post
Share on other sites

morace da padne jedno farbanje,sa svih strana je izgreban,enterijer je extra,samo volan ceka presvlacenje...takodje za letnji set planiram neku felnicu 18-19...u svakom slucaju uvek posla oko bmw-a..B)

Link to post
Share on other sites

odlicno... kako se ponasa ovako tezak auto po ovom vremenu?

neces verovati,sad je izasao ispod pola metra snega,nije osetio...vozio sam dugo e39 bez spera i ovde bi sigurno zaglavio...prijatno me je iznenadio,kao tenk..

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

sta je reci ?

nisi mogao da sredis potrosnju???

mogao sam,uz to je trebalo raditi kompletan trap,menjac,farbanje,malo struju srediti,ugraditi sekvent,staviti felne....auto je 94g pa sam izracunao da za te pare mogu uzeti 2001 e39-e38..pojavila se dobra ponuda i posao zavrsen...idemo dalje..;)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.