BMW e34 525i 24V,141 kW, '91.g.p. non vanos


Recommended Posts

Pozzz svima.

Novi sam u ovom drustvu ali sam vec bio vlasnik ove marke, tacnije super auta. Zaista zasluzuje naziv BMW=Bog Motornih Wozila.

Sad zelim da se vratim staroj strasti i euforiji kad srce preskoci jedan takt kad zabaci guzu kroz krivinicu,i na semaforu kad zapjeva redni sestak, a e34 mi je san jos od osnovnjaka...

Dakle, potrebna mi je pomoc pri kupovini navedenog modela e34 2.5 motor, 24V '91.g.p. non vanos motor.

Znam da je najpametnije auto kod majstora na dizalicu pa neka gleda ali situacija je takva da je to neizvodljivo iz razloga jer i prodavac i ja smo podaleko jedan od drugog pa je dogovor pao na pola puta...

Auto cu bukvalno pregledati na parkingu pa me zanima na sta posebno da obratim paznju osim standardnih stvari koje se gledaju pri kupovini?

Znaci koje su slabe tacke ovog auta i sta ga pogledam pod "povecalom"?

Da jos napomenem da je u njemu plin sa sequent ubrizgavanjem.

Zanima me gdje najprije prohrdjava i kako prepoznati znakove istrosenosti motora na tom modelu?

Svaki savjet je dobrodosao.

Hvala.

Link to post
Share on other sites

dobro dosao...gde ti je to na pola puta?..u svakom gradu srbije ima dobrih majstora...uglavnom na limariji odu sajtne i patos,motor mora mirno da radi i da ima bas puno snage....

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...