Kljuc za BMW 320D 2003 god E46


Recommended Posts

Zdravo, nov sa na forumu pa ne znam jos uvek da li radim sve kako treba! :) Imam jedan mali problem, kupio sam BMW 320D 2003 godiste i trebao sam da dobijem dva kljuca, bar su mi tako rekli... I kada se sve zavrsilo sa placanjem oni mi daju jedan i kazu da kao drugi nije kod njih ali ce da ga donese decko kod koga je jer nije u gradu... Ja kao ajde, nema veze, ali posle par dana se ispostavi da taj decko uopste nije u Srbiji, i da vas ne davim vise posle 15-ak dana ja dobijem kljuc ali blanko!!! I onda doteram auto i oni skinu neki deo sto im treba da kodiraju neki kljuc i posalju ga kod nekog lika u Pancevo... I to je trebalo sve da bude gotovo za 3-4 sata... Ali to se oduzilo do sutradan popodne.... I ja odem po auto i majstor kao proveri kljuc i sve radi da bih ja kada sam dosao kuci vidim da mu dugmici uopste ne rade!!! On hoce da otkljuca i da upali auto ali kada stisnem dugme za otkljucavanje ili zakljucavanje nista ne reaguje... I naravno onaj majstor se pravi lud, ne zna sta je sa kljucem i ja odvezem auto kod Bate u Mirijevo na dijagnostiku da mi pogleda.. I na kraju se ispostavi da mi je kljuc za starije modele jer radi na 315 Mhz a za moj auto treba 443Mhz ili 434mhz ( ne mogu sada tacno da se setim sta mi je rekao) E sad, da li neko zna da li moze neko da mi otvori kljuc i da zameni tu antenu ili sta vec... Ako sam vas smorio sa ovolikim pisanjem izvinite... :)

Link to post
Share on other sites