zuta lampica ,verovatno za ulje- cemu sluzi


Recommended Posts

ovako ljudi, od kada pada ovaj sneg imam problem da mi se u toku voznje upali zuta lampica sa leve strane gde je nacrtano ulje, cim ugasim auto i odmah upalim lampica se vise nepali neko vreme ali se ipak upali ali ne prilikom svake voznje. objasnite me cemu sluzi da nezeznem nesto , ulja ima isto i koliko kada sam zamenio u cemu je problem?

to desavanje je pocelo odkad je pao ovaj sneg. pa zato razmisljam daa nisam ja napravio problem jer sam skinuo suh pleh a naisli ovi hladni dani i nisam stigao da ga vratim. da nije to problem? a da imam osecaj da samo u toku voznje na plin i kada prolaim kroz neki sneg da se to desava.

cim ugasim auto i upalim to se gubi

pomozite da ne napravim neki karambol

Link to post
Share on other sites

Isto je pocelo i kod mene na 318tds juce da se pali,znaci kako sam poceo da vozim po snegu.Pali mi se lampica od ulja iako ga ima.Ja sam probao da otvrim cep,da vidim jel baca gore ulje i ne da baca nego me je svog isprskalo....Cas se upali,cas se ugasi,zatim treperi,pa onda onako malko svetlije sija i sve tako....ja ugasim motor,sacekam nekih par minuta,zatim ga opet startujem i onda jedno vreme nista,znaci par minuta i opet pocne da pali lampicu...e sada ko je ovde lud,ja ne znam.......ulja ima,sve je OK ali tacno kako sam ga proterao kroz prvi sneg poceo je i da zafrkava.Inace kod nas u Vojvodini tj.Backoj tek je juce pao prvi sneg i vec nas je zatrpao.haha

Link to post
Share on other sites