Recommended Posts

cao ljudi!

trebalo bi mi neko bolje ozvucenje u autu, u pitanju je e39 2002. god ... malo mi zvucnik u prednjim levim vratima krci...

sta mislite koliko bi mogao da kosta set dobrih zvucnika...? i, ako znate, gde u novom sadu to da nabavim?

hvala unapred

Link to post
Share on other sites

Zavisi sve koliko para si voljan da potrosis...

Prodavnice u NS za koje ja znam:

-Loop Audio na okretnici kod Stranda oni su zastupnici za JBL i Infinity (maloprodaja Berar studija)

-Audio Power, futoska - preko puta elektro skole i drze Ground Zero, SAL i mislim Magnat...

-Na Spensu kad udjes na glavni ulaz ( onaj od makijata) sa desne strane imas 2 prodavnice koje drze kenwood, pioneer... izmedju ostalog 1 od te 2 je Novel...

-I K2 Tronic mada ne znam da li oni jos postoje posto nisam dugo bio a bili su na pocetku Jevrejske...

to je to... ako imas para moj predlog je JBL ili Ground Zero...

:lol:

Link to post
Share on other sites

A ima li neko pojma koliko bi para bilo da se namontira jaca muzika od fabricke ali vise da ide na visokotonce jer imam woofer pioneer od 1500w (oko 600 rms) I da li sa nekim uredjajem moze da se poveze woofer na fabricki kasetofon> Naravno u pitanju je e 39!

Link to post
Share on other sites

FlipFlop hvala ti na savetima za radnje gde se nalaze...

pa ne znam bio bih spreman da izdvojim + - 500e za ozvucenje...

jel imate sad konkretno neki predlog?

ako ne icicu najbolje da obidjem te radnje sve pa da vidim sta imaju u ponudi...

thx ljudi

Link to post
Share on other sites

pa ako je neko zainteresovan za mjuzu u autu da mu se nabudzi, samo za clanove ovog foruma dajem vise nego extra povoljnost, a to je kupovina sve sto imam od muzike ( trenutno ) na 6 rata,pojacala,woofere,zvucnike,kablove,dvd plejer

farove koje cu uskoro dobiti dacu na sledeci nacin: 50% odmah a ostatak na 4 rate na cekove gradjana

tako da ako je neko zainteresovan, zna kako da me nadje na najboljem mestu :lol:

Link to post
Share on other sites

Zainteresovan, imam problemčić sa mojom pa da vidim ponudu. S obzirom da mi je crkao prednji desni promijenio bih sve osim ako nemaš originalne komponente.

Pardon, E39

Link to post
Share on other sites

trebaju mi svi zvučnici (doduše, stradao mi je samo jedan - prednji desni - no mislim da je najbolje sve zamijeniti) daklen, naprijed dva x 130mm + visokotonci i nazad dva puta 165mm. How much?

Link to post
Share on other sites