nema struje na zicama za analogni satic


Recommended Posts

opet ja/ bord sam napravio i kad povezem na akumulator direktno radi ali kad sam hteo da ga ubacim na svoje mesto vidim da uopste nema struje na one 3 zice koje su bile od satica valjda /kazem valjda jer sam tako kupio auto sa bordom koji je samo stajao za ukras i nije imao ni onaj crni dzek /pogledao sam osigurace i broj 31 koji je za sat je ispravan /sta moze da bude jos

Link to post
Share on other sites

Sa osiguraca 31 treba da imas stalni plus. Pogledaj da li imas struje na samom osiguracu. Ako nemas, ili je popustio neki kontakt ili je neko otkacio.

Link to post
Share on other sites

Sa osiguraca 31 treba da imas stalni plus. Pogledaj da li imas struje na samom osiguracu. Ako nemas, ili je popustio neki kontakt ili je neko otkacio.

e danas sam nesto cackao oko osiguraca i imam stalnu struju na jednoj zici na drugoj imam masu a na trecoj nista/kad povezem bord on radi ali non stop i kad ugasim auto/odakle da uzmem struju koja nije stalna a da je naj jednostavnije/od muzike nesmem posto je sve umotano u jedan snop i ko zna dali mogu da nadjem/dali mogu recimo sa upaljaca ili je i tu stalna struja /ustvari mislim da jeste jer palim cigaru i kad auto nema kontakt/sta je najbolje/ili gde najbolje da provucem zice od osiguraca koji nema stalnu struju /ako to postoji/posto moram da provlacim i za senzor temp

Link to post
Share on other sites

ta treca zica ti je verovatno za poziciju

sta ti je to pozicija mislim gde ide na bord/slusaj uzeo sam kontakt plus od muzike a pin 18 spojio sa stalnim plusem bord radi i ugasi se kad iskljucim kontakt ali kad ponovo dam kontakt sat nista nije upamtio / neznam kako se tacno stavlja sat u funkciju ,kad podesim sat i datum dali treba nesto da stisnem posle toga /ps zasta sluze svi oni dugmici na jednorednom bordu ima li negde uputstvo

Link to post
Share on other sites

kada podesis sat i godinu trebas da upamtis podesenja,nije nesto komplikovano,ali sam zaboravio tacno kako ide,u svakom slucaju cini mi se kada blinkaju tackice da je u modu za podesenje,a kada upamti onda ne blinkaju.....

p.s.mozda je i obrnuto....

nisam ti bas od pomoci

Link to post
Share on other sites

kada podesis sat i godinu trebas da upamtis podesenja,nije nesto komplikovano,ali sam zaboravio tacno kako ide,u svakom slucaju cini mi se kada blinkaju tackice da je u modu za podesenje,a kada upamti onda ne blinkaju.....

p.s.mozda je i obrnuto....

nisam ti bas od pomoci

epa meni uvek blinkaju ali neznam kako da upamtim podesavanje /prckao sam nesto ali ne ide

Link to post
Share on other sites

jbg,ne secam se, ti stelujes sat i datum kombinacijom poslednja 3 tastera el tako...

cini mi se kada se podesi vreme,stisne se dugme uhr/dat tj dugme izmedju koga biras datum ili sat i onda ostaje upamceno,

Link to post
Share on other sites

a na koju foru mogu da pomerm sat unapred ili u nazad u zavvisnosti kako se menja vreme leti ili zimi( sat unapred ili u nazad ) sem da skidam klemu i da mi se vrati na nule pa da ga ponovo podesavam? a ti wice moga si neku semu da postavis za osigurace za 325tds zaa sta je koji osigurac..pise mi na poklopcu ali na italijnskom

Link to post
Share on other sites

a na koju foru mogu da pomerm sat unapred ili u nazad u zavvisnosti kako se menja vreme leti ili zimi( sat unapred ili u nazad ) sem da skidam klemu i da mi se vrati na nule pa da ga ponovo podesavam? a ti wice moga si neku semu da postavis za osigurace za 325tds zaa sta je koji osigurac..pise mi na poklopcu ali na italijnskom

napisi kako ga podesavas da upamti vreme /ako je jednoredni

Link to post
Share on other sites

napisi kako ga podesavas da upamti vreme /ako je jednoredni

VRLO RADO ALI TO SAMO JA ZNAM I KAD ZATREBA OVAKO NAPAMET NEMA SANSE..UGLAVNOM KOLIKO SE SECAM PODESIS MOINUTE SATE DATUM GODINU I ONDA PRITISNES NEKO DUME DA TO SACUVA I TO JE TO

Link to post
Share on other sites

napisi kako ga podesavas da upamti vreme /ako je jednoredni

imas pm

Drzi h/date, oko tri sekunde, dok ne pocne datrepce. Postavi vreme i pritisni set.

Link to post
Share on other sites