Recommended Posts

koliko utice otvoreni auspuh sa 4 izduva na potrosnju na 728 iA...po zvuku bih rekao da i nema preterano nekog otpora u cevima,,zvuk je dobar ali potrosnja od 20+ po gradu me udara lepo po dzepu...

Link to post
Share on other sites

Kakvu potrosnju ocekujete za auto od 2+tone, automatik i u ovakvim uslovima... Auspuh ima veze to je sigurno, ali mislim da ne utice puno, 1-1.5l max

Kod mene je grad 15-ak lagane voznje, otvoren put ~10-11, zna da bude i manje ako se ne preteruje sa gasovima.

U Bugarsku na skup kad smo isli 9.5l mi je trosio auto sa 4-oro u kolima i sa onolikim tockovima (3 svedoka u autu) autoputem prosek je bio oko 150km/h...

Link to post
Share on other sites

ma ne ocekujem da trosi kao upaljac,sa 15-18 bi bio skroz zadovoljan ali ovo je izmedju 25-30 po mom proracunu,ipak je to za 2.8 motor mnogo,kad sam vozio 528 koji je 200kg laksi nije prelazio 15 iako sam voleo da ga zavrtim na 4-5 k rpm...odradicu mu servis i provericu auspuh jer mislim da mi uvlaci negde izduvne gasove u kabinu...

Link to post
Share on other sites

To je vec ozbiljan problem... da nije 5.0 carinjen na 2.8 haha :lol:

nije,gusani blok od m50 je razbusen na 84 i spakovana glava od 2,8,izduv kompletan je ostao od v8...

Link to post
Share on other sites