Recommended Posts

Pozdrav svima,

primetio sam da je na mojoj kockici prednja desna strana malo spuštena,nekih 3-4 cm.

Vizuelno sve je na svom mestu,cuje se ponekad samo kada se smota u desno neki zvuk,ali za trenutak samo.

Voleo bih da me neko od članova uputi u demontažu prednjeg trapa.Šema,detaljna bi mi puno pomogla...hvala unapred :)

Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

primetio sam da je na mojoj kockici prednja desna strana malo spuštena,nekih 3-4 cm.

Vizuelno sve je na svom mestu,cuje se ponekad samo kada se smota u desno neki zvuk,ali za trenutak samo.

Voleo bih da me neko od članova uputi u demontažu prednjeg trapa.Šema,detaljna bi mi puno pomogla...hvala unapred :)

ista sver je bila i kod mene, s tim sto je meni imao i nagui tocka, ja sam promijenio na toj strani amortizer kompletan sa rukavcem posto to ide izjedna i zamijenio sam spirale i na jednu i na drugu stranu i rijesen problem

Link to post
Share on other sites

I ja to planiram...prvo bih kupio delove,pa zamena.Ja to sam radim u garazi ali voleo bih da imam shemu..ubi' se trazeci po netu...ako neko ima..neka pusi link...hvala unapred svim clanovima :e30:

Link to post
Share on other sites

Podignes auto, skines tocak, odsrafis kandzu, odsrafis i izbijes kraj spone sa glavcine,

odsrafis i otkacis malu sponu balans stangle, odsrafis i izbijes kuglu na viljusci sa glavcine,

odvrnes tri safa odgore na amortizeru i izvuces napolje amortizer sa stozerom i oprugom

Uzmes alat za stezanje opruga, stegnes oprugu i odsrafis sraf na amortizeru i to je to

Link to post
Share on other sites