jedan savjet ako moze o 525tds


Recommended Posts

Htio bih da zamijenim moju trojku za peticu neku dizela ali posto nisam nesto pri parama pa ne bih imao da dodajem za novije mislio sam da uzmem 525tds isto god kao moja trojka ali sam cuo svasta o tom motoru neki kazu da ne valja nista drugi opet prezadovoljni a i ovdje sam svasta procitao pa me zanima konkretan savjet da li vrijedi da se mijenjam jer petica mi se mnogo svidja i unaprijed se izvinjavam administratorima ako sam na pogresnom mjestu pisao

Link to post
Share on other sites

Verovatno su misljenja podeljena jer su u i iskustva razlicita... Eo recimo ja teram sad Skodu Octaviu i moje iskustvo sa njom je da sam popio krive klipnjace i sjeban klip zbog turbine sa vec 125 hiljada na satu, a redovno i maksimalno korektno odrzavana! E sad moj teca taksista ima isti taj auto isti motor (znaci 66kw), jedino godinu dana mladji, presao 245 hiljda i nista (nije bas azuran sto se tice servisiranja, al nije da ne radi)... posto je to taksi udruzenje kupilo sva ista vozila tj Skoda Octavia Tour, vecina je vrlo slicno odrzavala vozila zbog garancije ili isli kod slicnog majstora itd, dobar deo njih je recimo imao problem kao i ja (mislim da mi teca rece oko 35% njih imalo turazu, bili u voznji, vozili polako ili jurcali - smo neki su i popili probijene blokove motora) dok opet dobar deo njih vozi bez ikakvog problema... poenta je da ti vise ne vazi pravilo ko neka e ovaj valja ovaj ne... vec sve je lutrija pa ko sta ubode!!!

Link to post
Share on other sites

a jel ima taj motor bmw-a onaj cuveni famozni plivajuci zamajac od kog glava zaboli kad ode jer je potrosni materijal kazu.?

a jel zamajac deo motora ili transmisije ?

Link to post
Share on other sites

trebao bih prekosjutra za podgoricu i 3-4 ljudi oce da pogledaju ovu moju trojku i cine mi se prilicno zainteresovani pogotovo ovaj jedan pa me zanima za slucaj da ga prodam da li valja ovaj 525 tds i da mi malo vise pomognete a najbolje neko ko je sa tim motorima imao iskustva evo linka od te petice http://www.autodiler.me/auto_oglasi/5836 jer bass sam zapeo da uzmem e39 da imam malo vise sredstava uzeo bih 530d ali boze mojj

Link to post
Share on other sites