Recommended Posts

Ostavio me auto 300km od BG-a. Bilo kakava pomoc da ga upalim da stignem do servisa dobrodosla.

Da skratim pricu ne baca varnicu na svecice i ne prekida impuls na bubini . Daje konstantnu struju. Neko rece da mi je mzoda crko comp ili da je ovlazio. Otvarao poklopac suv je ko barut.

Sta dalje da gledam? Koji osigurac , relej? Komutator? Kako da proverim najbrze da je ispravan?

Neverujem da je bubina jer do nje ne dolaze impulsi nego konstantna struja pa verujem da kvar pre nje.

Kako proveriti dali je comp crko. Pls bilo kakva pomoc

Poz

Link to post
Share on other sites

proveri ti brate pumpu

Uh druze, sto pumpu? Imam plin i ispravan benzin sistem. nece da upali ni na jednom ni na drugom. I ovaj majstor sto mi gledo mozda jeste malo tupav ali mislim da zna da provali dal baca varnicu ili ne?

Ali najmanji problem je skinuti pumpu. Skinucu pa javljam

Link to post
Share on other sites

Uh druze, sto pumpu? Imam plin i ispravan benzin sistem. nece da upali ni na jednom ni na drugom. I ovaj majstor sto mi gledo mozda jeste malo tupav ali mislim da zna da provali dal baca varnicu ili ne?

Ali najmanji problem je skinuti pumpu. Skinucu pa javljam

da nije slucajno neko crevo od usisa spalo,ako je 24v,pogledaj ispod usisne grane,ili alarm,narocito ako imas fabricki,dok auto neotkljucas klucem nema paljenja,licno sam bio upoznat sa tim problemom,neverujem da je strasno to je neka glupost.javljaj

Link to post
Share on other sites

koliko si TI siguran da auto ne baca varnicu????? jesi li TI to probao pa video???

Link to post
Share on other sites

koliko si TI siguran da auto ne baca varnicu????? jesi li TI to probao pa video???

Da siguran 100%. Proverio.

Update

Dolazio majstor koji radi elektroniku na BMW-u (nisam bio i nisam video i neznam dali zna ili nezna)

Uglavnom rekao mi je da mi je otisao "Halo davac" ili kako god. Sutra idem da kupim pa da posaljem da zameni. Javicu dali je to bilo u pitanju

Poz

Link to post
Share on other sites

znash li ti njega da upalish na plin?

ako znash ne skidaj pumpu, nije ona.

nisam znao da ima plin

......... Kako nebih znao? To ti je kao da pitas jer znas da ubacis u prvu .........

U svakom slucaju problem resen.

problem je bio u "Halo davacu" Kablu koji vrsi prekidanje strujnog kola pre nego dodje do svecica.

Poz

Link to post
Share on other sites