Recommended Posts

Zovem se Dejan. '68 sam godiste. Zivim u Zemunu ( doseljenik sa Kanarevog brda ). Inace bavim se prodajom racunara i komponenti. Vozio sam sve i svasta , ali nikad svog bmw-a, do pre 15 dana. Ljubav iz mladosti E21. Sad sam ga kupio za merak, i polako ga sredjujem. Nikom iz moje okoline nije jasno sta ce mi takav auto ( imam i porodicni C-MAX ), ali eto stara ljubav zaborava nema!

Link to post
Share on other sites

Dobro nam dosao,e21 se kupuje sa puno ljubavi,ja imam tri komada e21:315,318i,323i,kazi nam koje je boje ili jos bolje baci slike na forum!

Hvala svima na dobrodoslici. Auto je malo nesrecno upakovan. Nekad je bio zelene boje, pa ga je vlasnik ofarbao u crvenu, a enterijer je ostao zeleni. Limarija je radjena pre 4 godine ( ne bas uspesno ) tako da ce uskoro morati i na farbanje. Ali bilo je vrlo tesko naci neki ocuvaniji primerak. Oni koji se vole i koji su dobri se ne prodaju, a ovo sto se prodaje je nazalost za otpad. Bice uskoro i neka slika!

Link to post
Share on other sites

Posto si ljubitelj e21 pogledaj na drugoj strani automobila clanova BMW E21 323I (BMW azdaja) I BMW 315 E21 (Mali dobri auto).

Video sam vec...323i je extra. Nesto listam oglase za felne i nadjem oglas za E21 316 '82 u super stanje. Crveni, alu felne, svi original spojleri. Dodje mi da se roknem sada. Nisam bio dovoljno strpljiv kad sam kupovao. Dodje mi sad da kupim taj, ali ne znam sta cu sa mojim. Vidim da se tesko prodaju kod nas!

Link to post
Share on other sites

Video sam vec...323i je extra. Nesto listam oglase za felne i nadjem oglas za E21 316 '82 u super stanje. Crveni, alu felne, svi original spojleri. Dodje mi da se roknem sada. Nisam bio dovoljno strpljiv kad sam kupovao. Dodje mi sad da kupim taj, ali ne znam sta cu sa mojim. Vidim da se tesko prodaju kod nas!

Tako sam i ja mislio nekad,ali u oglasima je sve bajno i sjajno a veruj mi u 99%nije,cak i slike nisu merodavne,najbolje je kad vidis,sednes i probas,nemoj da se sekiras.

Link to post
Share on other sites

Kao prvo, dobrodosao, a to sto sada vidis u oglasima zanemari. Tacnije, ne gledaj oglase sa automobilima vec samo ono sto ti treba i sredjuj tvoj autic.

Nista lepse nego kada krenes od 0 (nule), sredis i onda mozes da se dicis svojim autom kao svojerucnim radom.

Link to post
Share on other sites

Kao prvo, dobrodosao, a to sto sada vidis u oglasima zanemari. Tacnije, ne gledaj oglase sa automobilima vec samo ono sto ti treba i sredjuj tvoj autic.

Nista lepse nego kada krenes od 0 (nule), sredis i onda mozes da se dicis svojim autom kao svojerucnim radom.

Posle tvoje poruke, i zapitao sam se sto sam ja kupio taj auto. Pa da imam zanimaciju da ga sredjujem i uzivam u tome. Ovaj noviji koji imam, samo sipam i vozim, i nema sta da ga diram.

Zato hvala na savetu, nego da se okrenem ja svom "auticu"i da ga sredjujem polako.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.