Recommended Posts

Drugari imam compact 316 ti 2002.god N42, imam problem curi mi ulje u zadnjem delu motora i pretpostavka je da je u pitanju semering. dobijao sam savete da ne diram nista jer je potrebnoi skidati menjac da bi se taj semering zamenio i to je gubljenje vremena i novca jer ima jako mnogo posla, vec da samo dolivam ulje u motor po potrebi. Sada sam u dilemi da li da skidam menjac i zamenim semering ili da vozim ovako, jer ne znam koje bi bile posledice?????

Link to post
Share on other sites

da taj semering ne treba da bude tu,nebi ga ni u fabrici stavili :pleasantry: moj savet,menjaj ga i ne rizikuj.

Link to post
Share on other sites

Pa nema sta, u pravu ste, zamenicu to... Znam da nije skup, kosta 1.000 din, samo se bojim da to oko skidanja menjaca ne potraje vremenski i da mi ne naplate nesto extra zbog tog skidanja jer ima puno posla...

Link to post
Share on other sites

ovde kod nas za zamenu uzimaju od 70-100e jer ima puno posla.mozda je za kompact jeftinije ,za e 39 toliko. cela operacija traje nekoliko sati tako da ces biti najvise jedan dan bez auta. kada vec to menjas obavezno proveri korpu, lamelu, zamajac da znas na cenmmu si i ako se blizi zamena da to uradis pri zameni semeringa o jednom trosku

Link to post
Share on other sites