dignuli mi znak sa haube


Recommended Posts

Da sam ga video, a dobro je što nisam izbo bi ga šrafcigerom sa kojim ga je skidao a znak bi mu u dupe gurnuo

gde ima da se nadje kopija, jer je vrlo moguće da će se ovo ponoviti, pa da nebacam pare na original i da li da ga lepim ali kontam da će mi sjebati onda haubu u pokušaju dizanja?!

Link to post
Share on other sites

najbolje tu rupu zagitovati i zafarbati i cao :)

nemoj bacati pare na original, ako kontas da ce ga dici opet. :)

uzmes po otpadima deset komada za 30e i samo menjaj, ne mogu skinuti toliko koliko ih ti mozes staviti opet :)

Link to post
Share on other sites

Hmmm... tesko mi je da ovo kazem, ali kao mali sam i ja zveknuo jedan znak BMW-a :( I dan danas ga cuvam kao oci u glavi, ali na neki nacin sebi bi odsekao ruku, i koji k***c sam to radio... ocigledno da sam previse zeleo BMW, pa ajde kao znak da imam...

Rado cu ti dati svoj znak, ionako sam hteo da uradim sa tim znakom nesto pametno. Bice mi tesko da se odvojim od njega, ali ako zelis mogu ti ja dati svoj...

Kad sam malo postao stariji, onda sam shvatio sta bi ja uradio nekome da je meni zveknuo znak, oladio bi ga od batina... :)

Samo ne bi voleo da popijem ban, i ne zelim da me napadate zbog toga, sta sam ja znao sa 13-14 godina... nisam mislio na druge, vec samo na sebe...

Link to post
Share on other sites

Da nebi popio ban, sad taj znak pokloni članu kojem su drpili isti :D

To i hocu. Lepo sam rekao da sam nesto hteo pametno da uradim sa tim znakom, i mislim da je ovo taj pametni momenat :) Ako on zeli, mozemo se naci i dacu mu znak... nije problem :D

Link to post
Share on other sites

@shomi

Moze meni jedan Alpina znak za haubu,evo necu platiti cisto da ne bude da krades :lol: ;)

Nadji mi potencijalni auto, i ja dolazim sa srafcigerom :D Imam iskustva, tacan, precizan... ajde me zaposli da valjam znakove za neki servis :D hahaha

Link to post
Share on other sites

Nasao sam na otpadu na ibarskoj za 500 kinti, sutra mi drugar dolazi iz kraljeva pa ce ga doneti...

@shomi

hvala ti druze za ponudu...racunaj kao da si mi ga dao :), ako ga opet dignu javicu ti se B)

Link to post
Share on other sites

Hmmm... tesko mi je da ovo kazem, ali kao mali sam i ja zveknuo jedan znak BMW-a :( I dan danas ga cuvam kao oci u glavi, ali na neki nacin sebi bi odsekao ruku, i koji k***c sam to radio... ocigledno da sam previse zeleo BMW, pa ajde kao znak da imam...

Rado cu ti dati svoj znak, ionako sam hteo da uradim sa tim znakom nesto pametno.....

...

Bome, tesko da bi ovo neko priznao...iskupio si se sa ovim, oprosteno ti je :)

Link to post
Share on other sites