dignuli mi znak sa haube


Recommended Posts

To i ja kazem kad je covek iskreno rekao vec je uradio pametnu stvar tj kao da mi ga je dao :)

jbg svi smo mi bili nekad klinci :unsure:

Bili smo mali svi, sta ces. :) Super da si nasao znak... Sada obavezno nosi srafciger, ako vidis da ti neko skida znak, odmah u oko! :D

Ljiljo, da sam mu ponudio znak, a da ne zna odakle znak dolazi, bio bi optuzen :D

Link to post
Share on other sites

Ako slucajno neko prodje kao i ja tj. da mu dignu znak sa haube a da je iz NS-a ili okoline. Danas sam video :pleasantry: kopiju istog na Najlon pijaci za 350din ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

I ja sam stavio kopiju ali vec posle 2 meseca se pocela odlepljivati folija naci cu na otpadu neki original , a i oni kako su ga stavili da ga mozes noktom izvaditi :angry:

Link to post
Share on other sites

Pozdrav. pa niste usamljeni, neki dan nisam ubacio auto u dvorište izađem ujutro nema zadnjeg brisača a zvrnuo maticu nazad,valda mu nije trbala.

Link to post
Share on other sites

Retko koja stvar me iznervira kao te sitne (ili nedaj bože krupne) krađe sa vozila.

To se ohrabrilo, preskaču se ograde, otvaraju garaže, čuda...

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Meni pre neki dan skinuli znak sa gepeka e39 karavan, a kad je vec bio tu skinuo mi je i sve 4 ratkapne. Videla ga komsinica u 5 i 10 ujutru. Baca se parkirao sa svetlim autom istim kao moj samo ne karavan (reci komsinice) prosetoa oko mog auta, vratio se do svog otvorio gepek, vratio se do mog auta cucnuo kosinica cula kao da puca grancica, poubacivao sve u kod sebe u gepek i otisao. Sve usvemu 3 min. Kako komsinica kaze ima izmedju 30 i 40 godina oko 180 visok i malo trbusast.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...