Recommended Posts

Imam neka pitanja,ovde postavljam jer je sekcija plina.

Treba mi odgovor,da li tng dolazi pod pritiskom kroz tng elektromagnetne-dizne,koliki je to pritisak,i da li auto dobija specijalne tng dizne za ubrizgavanje tng gasa ili ide preko benzinskih dizni koje su fabricke.

160yk9u.jpg

Sekvent plin mi je potreban za bmw 316i 1989 E30

9gwnjo.jpg

Link to post
Share on other sites

ne ide preko benzinskih dizni nego preko posebnih dizni za tng,dolazi pod nekim pritiskom,ne znam kolikim,mozda 1.5 bar-a (lupam)...a taj motor koji si postavio je m20 i nema veze sa 316i...

Koji bre M20,to bre ves masina gorenje velenje!!! :dance3:

Link to post
Share on other sites

El valja nesto taj motor ne gledajte sto je ofarban to moze u koju oces boju,nego el dobar redni sestak ne za izivljavanje da se normalno vozi i ko ima neku ne mnogo ostecenu i trulu sasiju sa papirima koja je bila na SRB tablice neka mi javi.

I zanima me da pitam jos nesto jer vidim razumete se u detalje,da li moze recimo na sasiju bmw 750il da se stavi ovaj motor,ili je isuvise slab za tu tesku karoseriju,a kad bi je olaksao da li bi moglo,ako znate to da mi odgovorite.

Link to post
Share on other sites

Neznam kako mislis da je olaksas,mozda da ne bude vise IL??

Inace motor moze da se ubaci ali nije preporucljivo,za tu karoseriju malo je i 200konja,moze da je nosi ali nema tih performansi,sad zavisi sta ocekujes od auta.

Inace to je izvanredan agregat,nesalomivi M20 koji kocku jako lepo nosi.

Ako te zanima skoljka E30 javi se.

0655250823

Link to post
Share on other sites