Recommended Posts

jos jednom pozdrav svima,pa da počnem i ja svoju priču...

ja sam inače hondaš u duši i ljubitelj japanskih automobila,međutim pre određenog vremena pojavi mi se kombinacija da uzmem e 39 od najbolje drugarice,tj. od njenog ćaleta,e sad ni to ne bi bio neki razlog ,da taj čovek već nema 4 bmw,tj. posto covek kako izadje nova 5-ica odmah ide do salona i kupuje je ,pa je tako i sad uradio sa najnovijom,ali je usput uzeo i X1 za po gradu :) ,ovaj moj pored e 60 koji jos ima ,mu je postao visak,ali ni to nije najbitnije,bitno je da je auto odrzavan sve vreme kod Radulovića od 97 kad je i kupljen i da imam sve račune od svakog servisa :),a pritom je mozda i najbitnija stavka da je 2006 na 120000 menjan motor,tj, ceo blok je stigao iz Minhena i sve je komplet urađeno na motoru,tako da je od tad prešao još 100000 i sad na satu imam 220000 i nadam se neće biti većih intervencija u skorije vreme,jer je bukvalno sve menjano sto nije valjalo na svakom servisu :)

e sad posto o bmw malo znam,kao sto rekoh u predstavljanju ja sam u dusi hondaš,interesuju me neke stvarčice,auto je u poslednje 2 god malo vozen,pa me interesuje da li bi trebalo da menjam ulje i ako u servisnoj pise tek na kraju godine,unutra je mobil 5-40 ako se ne varam,i drugo ubacio bih pod hitno plin,e sad izbor je tomaseto ili landirenzo ,pa ako imate savet javite koji je bolji! i još par sitnica,na tabli recimo one lampice za servis kad se zapravo pale i sta tacno oznacavaju,tj kad je vreme za servis ili sta tacno,mislim na one male zelene pravougaone,meni za sad ne gori ni jedna !

unapred hvala na pomoći i izvinjavam se na nekim možda glupim pitanjima,ali kao sto rekoh ja sam hondas ,a japanci i nemci imaju totalno drugu filozofiju pravljenja kola!japance sam savladao,valjda ću i nemce :)

Link to post
Share on other sites

Pa kad kupujes kola od prvog vlasnika ne bi trebalo da imas nekih problema...ovcde imas puno ljudi koji ti mogu pomoci oko toga...msm da neces pogresiti ako ga uzmes...samo taj blok sto je riknuo to jedino <_<

Link to post
Share on other sites

ma ja sam auto već uzeo juče,a blok je menjan jer je počeo da trosi ulje,a Radulović nije hteo da da garanciju nikakvu ako bude radio samo karike,pa su onda uzeli nov blok i uradili glavu komplet,a videcemo kako ce se pokazati

Link to post
Share on other sites