Recommended Posts

Pozdrav svima, posto sam postao novi clan ovog foruma i kupio sam prvi bmw koji sam jaako zeleo a to je 318i sa 143ks, i auto je odlican..e sad imam jedan problem.

Imam fabricku navigaciju ali nemam mape za Srbiju. Da li neko zna ko to moze i gde da mi ubaci mapu Srbije i ako moze i Evrope i koliko bi to bilo para da se uradi. Molim vas da mi neko pomogne jer nemam ideju kako da resim problem. Unapred hvala.

Link to post
Share on other sites

i ako uspes da nadjes ko ce ti resiti problem nece te izaci jeftino,

imaju sad neki cd-ovi kopije neke, al prodaju ih po 40-50 eura i pitanje je jel fercera, jer znam masu ljudi koji se zale na te kopije.

pozzz

Link to post
Share on other sites

Prvo nisi naveo koja je vrsta navigacije u pitanju da bi mogli dalje da ti pomognemo.A drugo je da mape Srbije ne postoje sem glavnih puteva i vecih gradova i to je prilicno ne upotrebljivo.Sto se Evrope tice to se vise nego lako moze naci na internetu samo je pitanje koji uredjaj imas u autu....

Poz

Link to post
Share on other sites

ne znam kako je za srbiju, al ove mape nisu lose, mislim ima neucrtanih puteva al ima i puteva koji ne postoje, al obicno je to u naselju, al problem je sto ne fercera, tj malo malo nalazis se u nekoj desetoj ulici pa se prekonta pa te vrati na pravu ulicu ....

Link to post
Share on other sites

ja sam zvao Radulovica i kaze mi da ima cd sa tim mapama i da je nesto vise od 10.000 pa reko ako ne postoji neki drugi nacin onda cu kod njega jer nema druge opcije..bas gadna stvar za resiti..inace model je 318i restajling sa 143ks a ne znam tacno koji je model navigacije to moram pogledati, ali imam neki njegov fabricki cd koji cini mi se ne radi..e sad kontam mora da neko zna sem radulovica kako se to radi i ubacuje...

Link to post
Share on other sites

uslikaj navigaciju pa okaci

[/quote

Posto je u pitanju CD, a restajling je model, onde je MK3 kao kod mene. Imam celo uputsvo ako ti treba, a mape Srbije ne postoje za taj model. Za model MK 4, postoje mape, ali vrlo sture, kao sto ti vec kolege napisale. Ja imam sd sa zemljama istocne Evrope, gde ima HR, BG, ROM, SLO, HU i rade kroz HR I BG perfektno.

Link to post
Share on other sites

ja sam zvao Radulovica i kaze mi da ima cd sa tim mapama i da je nesto vise od 10.000 pa reko ako ne postoji neki drugi nacin onda cu kod njega jer nema druge opcije..bas gadna stvar za resiti..inace model je 318i restajling sa 143ks a ne znam tacno koji je model navigacije to moram pogledati, ali imam neki njegov fabricki cd koji cini mi se ne radi..e sad kontam mora da neko zna sem radulovica kako se to radi i ubacuje...

10.000 za cd sa mapama???samo ako si lud.U Cetvrtak sam bio u Bmw da narucim usisnu granu i cini mi se da sam video da dvd sa zadnjim updateom za mk4 kosta 22 ojra.....

Link to post
Share on other sites

10.000 za cd sa mapama???samo ako si lud.U Cetvrtak sam bio u Bmw da narucim usisnu granu i cini mi se da sam video da dvd sa zadnjim updateom za mk4 kosta 22 ojra.....

pa ja sam na vise strana gledao ali izgleda da niko nema i ne moze to da uradi, a 10.000 sto je mnogo mnogo je.. a sad gde si bio u bmw-u?

Link to post
Share on other sites

pa ja sam na vise strana gledao ali izgleda da niko nema i ne moze to da uradi, a 10.000 sto je mnogo mnogo je.. a sad gde si bio u bmw-u?

Gledao sam u Klagenfurtu ali nema neke velike razlike u cenama....Proverio sam vise puta.Cene delova i dodatne opreme ovde i u Srbiji su skoro iste.Nebi trebalo da ima prevelike razlike u ceni......Ali na kraju krajeva zasto bi kupovao bilo sta?Odes [/color] i lepo se edukujes sta ti treba.....Skines ubacis kvalitetan cd narezes na najmanjoj brzini i uzivas....

Ili ako se nesnadjes mozes opet ovde napisati pa ako imas brz net mogu ti gotovu cd image podici na BOX ili Cloud pa da odatle skines i narazes.

Link to post
Share on other sites