Recommended Posts

Prvo bih zelio sve da pozdravim !

Zovem se Bojan i iz Banja Luke sam, tu sam rodjen i tu zivim, takodje sam se ovdje ozenio , stekao porodicu u kojoj imam dvoje male djecice.. cerkicu i sincica i ne namjeravam napustati ovaj grad do kraja zivota.. lol

Naisao sam na ovaj forum jer sam postao vlasnik bmw-ovog vozila.. Ranije sam vozio VW Passata, Opel Vectru , Fiat Punta, Ford Mondea i sada trenutno BMW 520i 100kw iz 1989god koji je u perfektnom stanju i kad malo razmislim sva ova auta koja sam vozio prije bmw-a malo koji mi je ostavio takav pozitivan dojam za ktratko vrijeme.. Inace preferiram veca auta i jako sam se nervirao kad sam vozio fiat punto !!! Najvise me izludjivala ona gore plastika iznad papucica.. naime desnom nogom sam pritiskao petom kocnicu a prstima gas jer nisam mogao nogu ispraviti da bude uspravno ili na gasu ili na kocnici tako da mi se stalno desavalo da pritisnem obadvije papucice..

Za sada cemo da vozimo ovog bmw-a dok za 2 - 3 god. nemognemo kupiti neku sledecu seriju iz 1999god.

Takodje smo i sada jako zadovoljni nasim autom.. odlicno vozilo, prostrano i snazno!!!

Toliko od mene za sada, lijep pozdrav i ugodan dan vam zelim!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...