Recommended Posts

Uglavnom ovako stvari stoje... Moj auto (320cd e46) ima tvorničku navigaciju, SA606 display i Mk4 racunalo (ne znam koji je radio modul, jel zna tko ako auto dolazi serijski s MK4 kompom, jel i radio modul automatski bm54?), a godiste je 9/03..

E sad.. mogu dobit za jako male novce 16:9 cjelu instalaciju, pa me zanima hoce li treba koliko kopat po autu... Znam da trebam komande klime pomjerit niže (hoce li moci fino lec u onu ladicu da ne kupujem novu ladicu s pepeljarom?)...

Hoću li trebat mjenjat radio modul? Znam da cu morat flashat MK4 kompjuter, zna li tko sta je sve potrebno za to?

Link to post
Share on other sites

Ako imas svu instalaciju nece biti vecih problema.Mislim da ces morati da zamenis masku na srednjem stubu da bi to sve leglo kako treba.Sto se tice radio modula ako je bm 53 ili bm 54 neces morati nista da menjas....Sto se tice kopanja po autu to je vec neka druga prica i ako hoces da sve bude fabricki morace dosta toga da se demontira i ponovo namontira..Sto se tice kodiranja mk4 kompijutera sve sto je potrebno imas ovde u odeljku Forums/Electronics/Navigation System.

Dobro se informisi pre nego krenes u radove ili sve prepusti strucnjacima nekad zna da bude jeftinije:)

Sa srecom

Link to post
Share on other sites

kakve su sanse da je u mene bm54 modul ako je auto ovo godiste i ima serijski mk4 kompjuter?

moze li se modul klime uglavit uz male prepravke postojece maske ili bas moram kupiti novi?

Link to post
Share on other sites

Pa da nebi sad napamet odredjivali sanse zar nije lakse da to sam pogledas pozadi na kutiji postoji oznaka?Sve se moze uglaviti samo pitanje koliko si strucan ili koliko je strucan onaj ko ce to raditi.Ako pitas za neki DIY prirucnik mislim da ga nema:)

Salu na stranu mislim da se sve moze nabudziti samo je pitanje kako ce to da izgleda....Orginalno sigurno nece:)

Link to post
Share on other sites